Nabídka kurzů Nordic Walking & Nordic Running

Promenada-an-zkouskuKurz je setkáním lidí, kteří mají společný cíl a to má „hybnou sílu“!

Intenzivní a přitom dostatečný časový prostor k výuce, komplexnímu sdělení k tématu, opakování naučeného a individuální zpětné vazbě. Práce ve skupině víc baví, motivuje, inspiruje a přináší více úhlů pohledu – tak můžeme lépe poznat sebe a své možnosti. Skupina přináší témata, zkušenosti a příběhy, kterými se můžeme obohatit. Znalost správné techniky Severské chůze – Nordic Walking, běhu s holemi – Nordic Running, je „klíčem“ k přínosům těchto novodobě funkčních kondičních aktivit.

 TYPY KURZU

Pro začátek

Pro pokročilé

  • Nordic Walking nebo Nordic Running – ReFRESH I. a II. – kurz, který Vás posune zase o kousek dál!
  • Nordic walking GYM – kurz přinášející funkční cvičení na zpevnění jádra (Core) těla a posílení trupu, paží zad (pevná záda, která podrží) a Nordic walking v jednom. Pro kohokoliv jednotlivce i cvičitele.
  • Instruktor Nordic Walking – Průvodce – pro ty, co chtějí předávat kouzlo Nordic Walking druhým,  (ať už pro své blízké nebo vést lekce, cvičení, tréninky, akce pro skupiny) a ještě nenašly prostor pro instruktorský kurz.
  • Instruktor Nordic Walking – s akreditací MŠMTkterý Vám nabízí potřebné pro praxi instruktora, který je žádaný a v praxi se neztratí! Perlička: tohoto času je to nejdelší kurz instruktora Nordic walking na světě 🙂 KDO, CHCE s Nordic walking opravdu dobře pracovat by na takovém kurzu neměl chybět.)

Pro fajnšmekry a specialisty

Pro firmy

Chcete se přihlásit na kurz?

  1. Vyberte si kurz v našem kalendáři a přihlaste se pomocí přihlašovacího formuláře.
  2. Obratem vám odpovíme a potrvdíme, je-li na kurzu místo.
  3. Po potvrzení vašeho místa na kurzu vám zašleme fakturu.
  4. Po zaplacení faktury Vám zašleme pozvánku s informacemi ke kurzu.

Těšíme se na setkání s Vámi.