O nás

Společnost NORDIC SPORTS s.r.o. byla založena nadšencem, „průkopníkem¨ (z angl. pioneer – „ten, co objevuje nové“) a legenda (historické náhody) říká, že i zakladatelem Severské chůze (Nordic Walking) u nás, Mgr. Miroslavem Mirou  v roce 2011, po osmi letech praxe a žití s Nordic Walking (proškolen 2003 Finsko – INWA (titul Master trainer), Suomen Latu, Sirpa Arvonen).

Naším cílem je motivovat sebe i ostatní pro každodenní pohyb (zejména v přírodě, která má ozdravný vliv na celého člověka včetně naší mysli). Stručně: vzděláváme, obchodujeme, organizujeme akce, tvoříme a vedeme projekty (NORDIC WALKIKNG POINT, Nordic walking stezky atd.).

Logo Nordic sports – NS-logo-pro-NS-web-na-bĂ­lĂ©mStřelka s označením „N“, North, ukazuje na sever, jako u kompasu a pomáhá nám udržet si vlastní kurz. Také nám sever dal osobní zkušenost, že s odvahou k aktivitě, pobytem venku v přírodě, nejlépe v pohybu se dá měnit tělo, mysl a síla člověka. Chceme se radovat z plných sil v každodenním životě.

Motto “ 4 roční období v pohybu“  si přejeme žít a být! Tzn. „furt“ nacházet dobré důvody se hýbat a to hlavně v lese, protože to dělá dóóbře tělu a mysli.

instruktori v lajne

Příroda (les se stromy především) je pro nás (člověka obecně) důležitá součást, nejen kulisa pro pohyb, ale zásadní zdroj, který probouzí vnitřní sílu v nás, dodává zklidnění a přináší chuť žít (i dle výzkumů, zejména z Finska)!

BRNĚNSKÉ JÁDRO

mi-skleb-v-lese-151x176MGR. MIROSLAV MIRA

Hybatel Nordic sports s.r.o., nadšený „pohybem po čtyřech“, který dává skvělý trénink venku v přírodě. Podílí se na rozvoji severské chůze – Nordic Walking v České republice, na Slovensku i ve světě. Současná činnost: Vedení týmů a tvorba nových programů severské chůze – Nordic Walking, výběr a obchodování kvalitních sportovních nástrojů k pohybu. Více o Mirovi zde.

Motto: „Furt v pohybu a nejlépe v přírodě.“

 

já profil

DANIELA MÄHRISCHLOVÁ

Vedoucí kanceláře, instruktorka Nordic Walking (vedení lekcí, pobytů, výšlapů a kurzů), HEAT program, TRX, cvič-gumy. Člověk, který vás většinou přivítá jak na naší základně tak po telefonu, i ta, která odpoví na váš emailový dotaz a taky ta, která se postará, aby vaše objednávky včas a správně dorazily.

Motto: „Nezáleží na tom, co udělám jednou za čas, ale záleží na tom, co dělám každý den.“

 

 

1_MG_5570Mgr. LUCIE DAŇKOVÁ

Fyzioterapeutka, Instruktorka Nordic Walking, která momentálně chodí na hůlky se svým „mládětem“ na hrudi, tedy mladá maminka. Vede odborné poradenství, lekce, výšlapy, podílí se na víkendových akcích, kurzech. Lucie  pohladí úsměvem, ale dokáže i řízně a trefně definovat naše rezervy.

Motto: „Zvolila jsem taktiku, učit správnou techniku.“

 

 

MERY-portret_zmenšené

MARKÉTA CHLUBNÁ (MERY)

Instruktorka Nordic Walking a lektorka tance par excellence (tančila i v Národním divadle) i mnoha dalších cvičení, specialistka na Pilates. Mery se neustále školí v novinkách okolo pohybu, potkáte ji na kurzech, výšlapech a speciálních programech. Má energie na „tři vozy“ a pobyt s ní je zážitek na celý život! Její specialita je cvičení „Saturnin-otvírák“, tzn. speciální uvolňovací cvik na tělo i mysl.

Motto: „Spokojené tělo a mysl vytváří úsměv na tváři.

Máme živé spojení se světem Nordic walking.

Náše spolupracovníky najdete na stránkách NORDIC WALKING POINT. Pokud by vás zajímalo jak se stát instruktorem nebo členem našeho týmu tak neváhejte a ozvěte se.