O nás

Společnost NORDIC SPORTS s.r.o. byla založena nadšencem, „průkopníkem¨ (z angl. pioneer – „ten, co objevuje nové“) a legenda (historické náhody) říká, že i zakladatelem Severské chůze (Nordic Walking) u nás, Mgr. Miroslavem Mirou  v roce 2011, po osmi letech praxe a žití s Nordic Walking (proškolen 2003 Finsko – INWA (titul Master trainer), Suomen Latu, Sirpa Arvonen).

Naším cílem je motivovat sebe i ostatní pro každodenní pohyb (zejména v přírodě, která má ozdravný vliv na celého člověka včetně naší mysli). Stručně: vzděláváme, obchodujeme, organizujeme, tvoříme a vedeme projekty (NORDIC WALKIKNG POINT, Nordic walking stezky atd.).

Logo Nordic sports – NS-logo-pro-NS-web-na-bĂ­lĂ©mStřelka s označením „N“, North, ukazuje na sever, jako u kompasu a pomáhá nám udržet si vlastní kurz. Také nám sever dal osobní zkušenost, že s odvahou k aktivitě, pobytem venku v přírodě, nejlépe v pohybu se dá měnit tělo, mysl a síla člověka. Chceme se radovat z plných sil v každodenním životě.

Motto “ 4 roční období v pohybu“  si přejeme žít a být! Tzn. „furt“ nacházet dobré důvody se hýbat a to hlavně v lese, protože to dělá dóóbře tělu a mysli.

instruktori v lajne

Příroda (les se stromy především) je pro nás (člověka obecně) důležitá součást, nejen kulisa pro pohyb, ale zásadní zdroj, který probouzí vnitřní sílu v nás, dodává zklidnění a přináší chuť žít (i dle výzkumů, zejména z Finska)!

Náše instruktory, kteří působí po celé České Republice i na Slovensku najdete na stránkách NORDIC WALKING POINT. Pokud by vás zajímalo jak se stát instruktorem nebo členem našeho týmu tak neváhejte a ozvěte se.

Máme živé spojení se světem Nordic walking.