3X NORDIC RADOST

Dárek, který může dělat radost po celý život.

Nordic walking hole

Skvělé nordic walking hole a know how, jak nově s nimi, vám do života přinesou novou hodnotu: zdraví, sílu, energii! Bez vědění, jak s nimi nově zacházet, to jsou jen „hole“ (klacky pro oporu), i kdyby byly „zlaté“ tak nic nového nepřinesou. Až instruktáž a jiskra od instruktora jim dá svou hodnotu.

Instruktor

vás naučí jak se s holemi efektivně a šetrně pohybovat. Šikovný instruktor/-ka přidá cvičení na uvolnění, protažení, posílení, rovnováhu i zábavu. A okoření to svým nadšením, aktivním přístupem, který motivuje vytrvat a nepřestat.

Kniha SISU

severská inspirace pro aktivní a kvalitní život. Tato kniha lehkou formou s nadsázkou i humorem vypovídá o finském životním stylu, který je založen na konceptu zvaném SISU (… finské slovo jehož význam již změnil mnohé životy k lepšímu, podporuje dlouhodobou odolnost, výdrž a silnou vůli).  Zkuste se vydat na finskou stezku a třeba tam najdete inspiraci pro obohacení svého života.

Doporučený postup:

  1. krok – najdi si nejbližšího sympatického instruktora nordic walking – mapa ČR a instruktoři
  2. krok – s instruktorem si domluvte dárkovou kartu (DK) na lekci či kurz a termín realizace.
  3. krok – po vlastní zkušenosti z instruktáže a v konzultaci s instruktorem si můžete vybrat nejvhodnější hole pro vás jistě i za lepší cenu (lidem absolvujícím naše kurzy poskytujeme lepší ceny neb investovali do vzdělávání). Instruktor vám dokáže hole obstarat.

A jistě se odehraje ještě něco dobrého, milého, co vás z takového živého setkání s lidmi, co mají elán a chuť do života, potěší, překvapí. Stačí to vyzkoušet.)

Ukázky z knihy SISU