Víkendovky s Nordic walking 2019, 4x JINAK

JARNÍ PECKA – NORDIC PÁR EXCELLENCE

je novinka v naší nabídce víkendovek, která se zaměřuje na muže i ženy v páru. Bude to premiéra, kdy se zaměříme v programu na potřeby mužů a žen samostatně a zároveň dohromady, “nadruhou”. Vybrali jsme na tento čas magiské místo v srdci Hostýnských vrchů, wellness hotel Rusava. O čem to bude v praxi se podívejte, zde do kalendáře akcí.

LETNÍ VÍTR & LÉTAJÍCÍ ČAGANY

Motivační víkendovka s letajícími čagany aneb nordic walking na Valachách. Tato víkendovka si klade za cíl nakopnout se pro nekonečnou chuť a radost z pohybu! Pro toto téma jsme vybrali valašské kopečky v Javorníkách, božské to kopečky. Tedy: “Máš-li kuráž, doraž postaráme se, aby ti bylo víc než líp“. Více se dozvíte v kalendáře akcí.

 

HOLE A VÍNO

…vyhlášená víkendovka s Nordic Walking na Jižní Moravě. Tento víkend bude NAŠLAPANÝ! A o setkání lidí, které to s hůlkami baví, třeba jako Vás. Pobyt je vhodný pro nadšené hůlkaře, kteří rádi šlapou a chtějí koštovat podzim všemi smysly. Vybrali jsme pro vás příhodné místo, které se nachází přímo u  Národního parku Podyjí, v obci Hnanice. Podmínky pro Nordic Walking výborné, výhledy čarovné, vinice za humny, co víc si přát. Přihlášku vyplňte brzy, více zde.

NORDIC WELLNESS

Tradiční víkendovka, která nás zpomalí, možná na chvíli i zastaví a příjemně naladí na konec roku. Navíc nás čeká speciální péče o sebe s nabíjejícím účinkem. Bude akce i pohoda, cvičení, chození, relax, společenské hovory a objevování, prostě vše, co si budete přát v “Severských lázních” na moravské lázeňské půdě Luhačovic a okolí. Ubytování tradičně v hotelu Adamantino, přímo u Pozlovické přehrady. Více o programu najdete v kalendáři akcí.

PRO VŠECHNY VÍKENDOVKY VÁM MŮŽEME PŘIPRAVIT DÁRKOVÝ POUKAZ. Stačí se ozvat nebo jej objednat na našem e-shopu, zde.

Poukaz připravíme dle vašeho přání, osobně na jmeno. Staší napsat.