Nabídka akcí Nordic Walking

Akce jsou např. výšlapy, výlety, víkendovky, delší pobyty či naše tradiční akce (např. Nordic Walking klinika atd.), které mají zejména společenský charakter,  motivují. Mají také své téma a otevřenou podobu v počtu účastníků (samozřejmě v rozumném limitu). Možná příjdou i další, které pro vás, nebo i společně s vámi, vymyslíme. Vyberte si, co vám nejlépe vyhovuje.

Pobytové akce

Nazdravi u vinohradů Hnanice 2013Pravidelně pořádáme víkendové akce s Nordic Walking a nyní nově i se sněžnicemi. Vybíráme zajímavá místa po celé České republice a chystáme se rozšířit naši nabídku také na Slovensko, do budoucna i speciální cesty do  Finska a možná i další místa v zahraničí.

Na našich akcích Vás seznamujeme také s novými možnostmi využití Nordic Walking a sněžnic, například Priessnitz walking, Nordic Running, noční Nordic Walking, Nordic cruising, nová cvičení s holemi či bez nich a mnoho dalšího.

Pobyty jsou určeny pro každého, kdo se s námi chce hýbat. Pojmeme všemožné skupiny či neskupiny od jednotlivců, párů, manželů přes rodiny s dětmi, nadšence, aktivní sportovce i ty co by chtěli s pohybem začít. Každý si na našem pobytu najde své. Program je dobrovolný a nabídka pestrá. Sami se rozhodnete, na co se daný den cítíte, na jakou trasu se vydáte atd. (klasický budíček ani večerku u nás nečekejte, ranní rozcvičku v trávě, nebo na sněhu, či oblíbené rozloučení se s dnem s čelovkami v přírodě ano…)

„Musím potvrdit, že víkend se zadařil! Už si pomalu připravuji půdu pro další :o) Na ty sněžnice bych ráda, to mě láká.“ Olga, 33 let

„Děkujeme za báječný víkend, užili jsme si to a omládli jsme s Vámi nejmíň o 10 let:o)“, Jarda, 65 let

Nejbližší pobytová akce viz Kalendář akcí.

Tradiční akce

Kluci v akci Petr a Roman na vyleteJsou to akce, které se nám osvědčily a pořádáme je již pravidelně. Tyto akce Vám mohou otevřít obzory nebo cestu k novým aktivitám jako jsou Nordic walking, Nordic Running, Nordic Cruising, Nordic Cross trénink či Nordic ski, sněžnicím a dalším, které pro Vás chystáme. A hlavně se potkáte s lidmi, kteří se zajímají o podobné aktivity.

 

Výšlapy a výlety s Nordic Walking

Daniela a Tarja uaa

Vybrané trasy do přírody odněkud někam. Společenský a sportovní zážitek v jednom. Vybíráme pro Vás přiměřeně dlouhé trasy tak, aby vyhovovaly jak sportovcům, co si chtějí dát do těla a „šlapat“ kilometry, tak „pohodářům“, co se chtějí pobavit, pokochat se a strávit příjemné dopoledne, v případě výletu i celý den.
Na výšlapech i výletech jsou vítány i děti (cca od 8mi let) v doprovodu rodičů. Hole, pokud nevlastníte, Vám zapůjčíme ZDARMA. Před přihlášením se na akci doporučujeme a přimlouváme se k absolvování základního kurzu Nordic Walking nebo alespoň úvodní lekce Nordic Walking z důvodu získání základních dovedností.
Chcete-li si zpestřit sobotu ve společnosti podobně naladěných lidí, neváhejte a přihlaste se hned na příští společnou akci. Pojďte si nějakou s námi vyzkoušet, podívejte se do našeho kalendáře akcí.

Rádi Vás na našich akcích uvidíme!

Ps. Pro představu, co je za námi viz. historie akcí.