Tradiční akce

Jarní odpich

klara-a-tereza-s-usmevemTradiční víkendovka pro probuzení ze zimního spánku. Vybrané místo s géniem loci pro nové objevy a poznání. Šlape se, cvičí se, otužuje se a hlavně se dobře bavíme ve dne v večer! Nordic Walking je nám parťákem celého víkendu a trasy dle výkonosti připraveny. Zkus to s námi vyjet.

Letní objevy

Víkendové, či delší pobyty nejen s Nordic walking. Akce najdete vypsané v kalendáři akcí.

Podzimní Nordic Walking & Nordic Running klinika

Novinky ze světa Nordic Walking a Nordic Running zejména a klasika, která funguje. Seznámení, praktická výuka, trénink, prezentace, konzultace, cvičení, okruhy atd. Jde o setkání lidí, kteří se zajímají a žijí Nordic Walking, Nordic Running. Budou přítomni nejlepší odborníci na Nordic Walking,Nordic Running  ze základny instruktorů a spolupracovníků týmu Nordic sports, kteří se sjedou z celé České republiky (Slovenska) a budou Vám k dispozici pro tento den za symbolickou cenu 50Kč.Tedy kdo se chce o Nordic Walking, Nordic Running něco dozvědět, je srdečně zván. Navíc možnost pořídit si vybavení nejen na Nordic walking, Nordic Running za jedinečných podmínek pro Vás či Vaše blízké. Tradičně otevřeme speciální prodej na vybavení pro Nordic Walking, Nordic Running a vychytávky.

Video z Nordic Walking Kliniky

Vysvětlení pojmů:

  •  NORDIC WALKING & RUNNING KLINIKA = v případě zájmu dostanete zpětnou vazbu na Vaši techniku Nordic walking, Nordic Running nebo se s ní seznámíte. Ano, jsme si vědomi jisté obavy našince ze slova „klinika“ = my ji vnímáme jako prvotřídní péče o Vás….název jsme převzali z úspěšného Finského programu (tlumočen byl anglicky), kdy se tento program (ne stejný, máme v něm vlastní cílení, nápady i „programové koření“) úspěšně používal. Ve Finsku měl svého času velký úspěch! Pracujeme na tom, aby jste ho mohli zažít i Vy, zde u nás.
  • Severský speciál – prodej specializovaného vybavení za speciálních podmínek pro Nordic Walking, Nordic Running.

Zimní sněžnice

Chystáme pro Vás seznámení se s touto nádhernou možností pobytu ve volném zimním terénu. Pojďte s námi objevit kouzlo pohybu mimo stezky, na sněhu. Dokážeme Vám, že na to máte a věříme, že Vás to může nadchnout! Sněžnice jsou nádherné!

Sneznice dlouha 2, 848