20let Nordic Walking, 4.- 6.8. 2017, FINSKO

Datum konání: 04.08. - 06.06.2017
Čas začátku akce: 09:00
Čas konce akce: 06.08.2017
Místo konání: Nuuksiontie 82, 02820 Espoo, Finland
Druh události: Akce

Kód akce: 170804-10293

Tiina Arrankoski a Japonska výprava, Helsinki walk 2015

Rádi bychom vás pozvali do Finska na událost roku na poli nordic walking!

Motto: Respekt pro minulost, děláme pro budoucnost!

Zajímavostí je, že celá akce je součástí 100leté oslavy Finské nezávislosti! Jistě bude během tohoto léta spoustu zajímavých událostí po celém Finsku a tak jedinečné příležitosti seznámení se s finskou kultůrou a letním životem – kdy to na severu obzvláště žije!

2 události během jednoho prodlouženého víkendu

 •  4-5. srpna (pátek, sobota): Mezinárodní Nordic Walking Kongres, Solvalla Sports Institute, Espoo (kousek u Helsinek), pro vědce, trenéry, instruktory a všechny, kdo se nadchly pro Nordic Walking. 
 • 6. srpna (neděle), Nordic Walk Finland: Pojďme spolu a oslavme tak 20let vzniku Nordic Walking!  Otevřená akce pro každého v největším lesním parku „uprostřed“ Helsinek, který má desítky kilometrů stezek (některých vysypaných pilinami pro měkký zápich i odpich!), jmenuje se Paloheinä, a tam to právě v roce 1997 vše začalo!

 

Jazyky pro konferenci, workshopy, akci: Angličtina, Finština.

Tedy vládnete-li minimálně jedním se zmíněných jazyků tak si jistě příjdete na své (kdo ne, nechť si veme parťáka, který ano:). Apropo u workshopů půjde hlavně o jazyk pohybu a ten je mezinárodní. Věříme, že inspiraci a veslí nebude nouze.

A tímto sdělením přecházíme na oficiální stránky organizátorů, kde najdete vše potřebné včetně programu, ceny, osobností, které u toho budou a jak se na akci přihlásit.

KDO BY O AKCI MĚL VÁŽNÝ ZÁJEM (I SKUPINY) MŮŽE SE NA NÁS OBRÁTIT S PRAKTICKÝMI DOTAZY – zkusíme poradit jak se tam nejlépe dostat a možná se i potkat.

😉 Pro zajímavost, představu o Finsku a lidech okolo nordic walking jsme s instruktory v roce 2013 podnikli výpravu „PO STOPÁCH NORDIC WALKING“. Je popsána v blogu formou rozhovorů v pěti dílech i s fotografiemi (jak přímo z cesty, při setkáních s osobnostmi nordic walking tak historickými snímky nordic walking z Finska).

Pozor, tuto akci neorganizujeme jako zájezd JEN INFORMUJEME. Protože to je vyjímečná akce, tak o ní informujeme i v kalendáři, abyste si mohli poznačit do svého diáře. Prosíme nepište nám na ni přihlášky. KIITOS! DÍKY!

  Přihláška

  Kód akce, na kterou se hlásíte (kód je vždy uveden na stránce kurzu) (*)

  Kontaktní údaje

  Jméno (*)

  Adresa (*)

  Telefon (*)

  Email (*)

  Fakturační adresa

  Fakturační adresa (vyplňujte jen pokud je jiná než kontaktní)

  Praktické info

  Hůlky na Nordic Walking:

  Výška postavy:

  cm

  Váš věk:

  let

  Jaký je Váš současný zdravotní stav?

  Kolik hodin týdně sportujete?

  Odkud a jak přijedete?

  Prostor pro vaše poznámky:

  Potvrzením následující políčka souhlasíte se storno podmínkami

  Pokud se Vám formulář nepodařilo odeslat pošlete přihlášku emailem. Děkujeme.