Víkendovka s Nordic Walking-JARNÍ ODPICH-JIŽ NAPLNĚNO

Datum konání: 15.04. - 17.04.2016
Čas začátku akce: 17:00
Čas konce akce: 13:00
Místo konání: Hostětín
Druh události: Akce

Kód akce: 160415-6834

Velmi nás těší Vás zájem o naše víkendové programy. Tento byl zaplněn opravdu velikou rychlostí. Máte-li chuť si s námi vyjet, rezervujte si své místo již nyní na víkendovce v Jeseníkách v termínu 24.-26.6.. Těšíme se na Vás.

Bílé Karpaty – schovaná perla naší krajinyImageD0OUERK0

Vybrali jsme pro Vás místo, které nás přiblíží přírodě. Hostětín – Ekopenzion Veronica…

„Dům, který žije ze slunce, magická krajina Bílých Karpat, chuť biomoštu přímo od zdroje, sochy v krajině, raci v potoku, Žítkovské Bohyně za humny a noční pozorování hvězd… odoláte?“

…po zimě se každý potřebuje nadechnout a načerpat energii pro další nádherné nadcházející dny a nás toto místo, kam Vás zveme, dokonale nadchlo. Pojďte s námi obdivovat probouzející se přírodu Bílých Karpat. Protáhnout tělo, ztuhlé svaly i mysl.

Zveme Vás na víkend s Nordic Walking, Running, Training. Víkend s pohybem, dobrou náladou, výborným jídlem, nádhernou přírodou. Víkend pro všechny, kteří se chtějí bavit, poznávat krásy Bílých Karpat a třeba se i naučit něčemu novému. Čekají Vás přiměřené trasy Vaší kondici (možnost výběru délky tras), cílená protahovací, posilovací a funkční cvičení a třeba i noční Nordic.

Pobyt je vhodný pro každého, ať už pro začínající „hůlkaře“ (i ty, co to ještě nezkusili), starší děti (cca od 10 let), tak pro Nordic „draky“, co se prohání po lesích a polích téměř denně. Každý si najde to své a v programu si jistě vybere.
Ubytování máme zajištěno v Ekopenzionu Veronica, který rozhodně stojí za to vidět a strávit v něm pár nocí.

Cena: 2.490,-Kč/osobu  (2.290,-Kč pro členy Nordic Klubu)

Cena zahrnuje program a práci instruktorů po celou dobu pobytu, zapůjčení holí příp.dalších cvičebních pomůcek. Dále jsou v ceně zahrnuty 2 noci s polopenzí v Ekopenzionu Veronica.

Ekopenzion Centra Veronica je postaven jako pasivní dům a je ukázkou ekologické architektury. Moderní interiéry využívají přírodní materiály, jako jsou hliněné omítky, nepálené cihly, slaměná izolace, masivní dřevo. Provoz domu je certifikován jako ekologicky šetrný, využívá energii slunce a biomasy pro vytápění, dešťovou vodu pro splachování a kořenovou čistírnu pro čištění odpadních vod. Dům obklopuje ukázková přírodní zahrada a ovocný sad protékaný potůčkem – ideální místo ke hrám i odpočinku pro děti i dospělé.

Na akci se hlaste, prosím, přes náš přihlašovací formulář.

Těšíme se na Vás!

Mira, Daniela a David

  Přihláška

  Kód akce, na kterou se hlásíte (kód je vždy uveden na stránce kurzu) (*)

  Kontaktní údaje

  Jméno (*)

  Adresa (*)

  Telefon (*)

  Email (*)

  Fakturační adresa

  Fakturační adresa (vyplňujte jen pokud je jiná než kontaktní)

  Praktické info

  Hůlky na Nordic Walking:

  Výška postavy:

  cm

  Váš věk:

  let

  Jaký je Váš současný zdravotní stav?

  Kolik hodin týdně sportujete?

  Odkud a jak přijedete?

  Prostor pro vaše poznámky:

  Potvrzením následující políčka souhlasíte se storno podmínkami

  Pokud se Vám formulář nepodařilo odeslat pošlete přihlášku emailem. Děkujeme.