Forest walking park u Brněnské přehrady

Nový počin – Forest walking park u Brněnské přehrady, který vznikl pro vás! Stezky jsou zvolené, aby maximálně vedly po měkkém povrchu, v rámci možností, a tím tak vaše nohy měly měkké tlumení a hroty jistý odraz. Síť stezek je bohatá a na malé ploše můžete díky členitému terénu udělat skvělý  trénink! Najdou si tu své okruhy jak ti, co se půjdou s holemi “vyvětrat” tak aktivní nordic walkeři či na výkony zaměření sportovci. A kopečky tu jsou parádní.

Podkomorské lesy jsou prostředím pro oživení našich smyslů, dokonalé zelené lázně. Zde se dá nejen šlapat, běhat na komorních lesních stezkách, ale také zastavit a třeba jen tak být. Jsou tu nádherná místa, kde některé duby dosahují až 200let stáří. Místo jak stvořené nejen pro pohyb vnější (těla), ale i pro pohyb vnitřní (mysli), tzn. je zde prostor i pro další severskou aktivitu Lesní mysl (Metsämieli), koncept tréninku mysly v přírodě, který dává nové pohledy proč chodit do lesa.

Projděte si náš nový FOREST WALKING park. Dejte procházku, trénink, pozvěte přátelé, nordic walkery i běžce či další sportovce. Užíjte si lesa, užíjvejte si opravidelně své okruhy a vracejte se sem s chutí! Pohyb na čerstvém vzduchu oblažuje, okysličuje a dává sílu!

Malý kondiční šťouch

Pravidelný trénink 3,5x týdně (bude stačit i 3x týdně, např. Po-St-Pa + s nedělením vyvětráním před obědem:), za vyšší intenzity (nordic walkeři znalí “řazení s holemi dle Mirovi škály”, kdy se zadýcháte tak, že se vám nebude chtít mluvit nebo, že vám na odpověď zbyde jen jedna věta, slovo), tzn. na dvojku, vám jistě nejen zvedne náladu, ale i kondici. Heslo je “vydržet” aspoň 6měsíců, pak se ohlédnout. Pro výdrž motivace vemte do děje někoho s sebou! A chodit můžeme každý den (cca 5-7Km denně nás pouze udržuje ve stavu zdraví) kdekoliv a kdykoliv. Vivat chůzi nejen severské!

Malý instruktorský šťouch

Instruktoři nordic walking udělejte si zde trénink, výšlap, a ti z okolí i výlet (poté Brno nabídne odměnu jak v kultůře tak např. dobré kávě třeba v jedné kultovní kavárně v Králově poli s názvem KULT Cafe. Vivat lesním stezkám nejen pro nordic walking v Brně!

 

Ukázka ze stezek Forest walking parku u Brněnské přehrady