Kurzy nordic walking na míru s Mirou

V první půli naší 1/2 šlapací seźony, jaro 2018, jsme realizovali novinku, 10ti týdenní kurzy nordic walking pro uzavřené skupiny aneb lekce „na míru“ s Mirou. Jedna série vznikla pro Lenkou Vymlátilovou, (facebook), výživovou poradkyni STOB a novopečenou absolventku instruktorského kurzu nordic walking IK 2018.

Co vše je možné v 10ti týdnech s Nordic Walking zažít, natrénovat si a vyzkoušet?

Účastnice došly k poznání, že i po 10ti lekcích je stále co a kde trénovat, zkoušet a objevovat. Zde stručný výběr sdělení:

Eva G: “Za společný kurz velmi děkuji. Oba s Mírou jste dokázali dodat potřebnou a hezkou dávku radostné motivace. Takže za mne – vycházky ve skupince mají své kouzlo (a to přestože jsem ráda i „sama se sebou“ a nemám s tím žádný problém).”

Blanka D.: “Vaše energie i přístup jsou příjemně nakažlivé a myslím, že lepší práci jste si nemohli vybrat! Perfektně organizačně zajištěný kurz a obsah výživný…:-).

Milada: ” Kurz byl skvělý, jsem namotivovaná koupit NW hůlky, krásně se s nimi chodí. Trekové už mám dávno a není to ono.”

Zadavatelka zakázky Lenka V.: “Předávat spokojené klienty do péče druhým je vždy do jisté míry riziko. Míra svou práci ale dělá srdcem i hlavou. Pečlivá příprava, spolehlivost, pohodová a přátelská atmosféra při práci s klienty. Určitě předčil má očekávání a ve spolupráci budu velmi ráda pokračovat.”   

Proto pokračujeme se těšíme na nové lidi začátečínající i pokročilé. Máte-li zájem se přidat, ozvěte se nám.