Napsali jste nám o Nordic Walking s námi

IMG_3964Z vašich emailů:

Ahoj Danko,
dík, za hezké fotky! Byla to podařená akce, ať mají vaše aktivity stále úspěch. Syn byl také nadšen. Líbily se nám body podle kterých postupujete, a které mají profesionální charakter: program, očekávání, nápady, …, rekapitulace. Těším se, že Mira časem více objasní, co je škola „lesní mysly“. Je to zajímavé a člověk by měl o tom rád nějakou informaci. Tobě, Danko, děkuji za opravování při chůzi a přátelskou vstřícnost.
Hezký den a pozdravuj Miru!
Ota z Brna

Ahoj Miro,
ještě jednou se chci vrátit k nedělnímu dopoledni, neb bylo nádherné. Byla jsem moc potěšena, když mi přišli sms s díky a vyjádřením parádních pocitů. Takže ještě jednou díky, fakt jsem byla ráda, že moje nadšení z tvého láskyplného předávání know-how jsem mohla sdílet s celou skupinou sportovních přátel. A PROTOŽE TO BYLO TAK PRIMA, RÁDA  BYCH TĚ UHÁNĚLA . Kdybys mohl juknout do svého diáře a navrhnout nějaké termíny.N e jenom jeden, ale klidně si zamluvíme i několik termínů do konce roku:-)
Měj se krásně, ahoj Jířa z Boskovic.

Ahoj Danielo,
Musím Vám oběma s Mirou poděkovat za dobře a pěkně zorganizovaný kurz. Předčil moje očekávání. Včera u nás bylo nádherné jarní počasí, tak jsem popadl  hole a vyrazil jsem utužovat nabyté vědomosti ven do přírody a bylo mi fajn. Musím říct, že máte tímto ve mě velkého propagátora severské chůze. Přeji Ti ať se vám daří dobře a ještě líp a věřím, že se nevidíme naposledy.
Zdraví z Hory Kutné, Vlaďa.

Ahoj Miro a Míšo,
děkuji za mail a ráda bych napsala ještě pár řádků protože z kurzu jsem chvátala za dětmi…Váš kurz byl skvělý – velmi profesionální a navozující dobrou náladu. Takový pocit jsem ale neměla od začátku – od první chvíle jsem se cítila nesvá a to z důvodu, že jsem si myslela, že na nás opět bude machrovat někdo, kdo je v něčem dobrý a dá to ostatním patřičně najevo…V průběhu kurzu (hlavně pobytu venku s holemi) jsem se vám, ale musela v duchu několikrát omluvit za moje předsudky, protože takhle mile a vítána jsem se dlouho na kurzu necítila…Byla jsem ve skupině s Míšou – nebála jsem se na cokoli zeptat, chyby byly opravovány s velkým pochopením a cítila jsem se jako doma. Míša je opravdu profesionálka a přitom zůstává lidská, chápající a plná optimismu…zkrátka a dobře to byla báječná neděle:) Jo a ještě jsem zapomněla napsat – během kurzu se mi podařilo krásně rozhýbat ztuhlou hrudní páteř takže bolesti jsou pryč:) Děkuji mockrát a celému týmu přeji hodně úspěchů, s pozdravem, Monika, Písek.

 Ahojte, …zanechali ste v Galante hlboku stopu ja som tam bol týždeň po vás, učil som počitače a za ten týždeň sme s účastníkmi po večeroch na ich podnět boli 3 x na výšlap, mal som vždy minimálně 10-12 ludi, takže ich to chytilo, paličky su už zapožičané medzi ludí, takže by to mohlo fungovat aj do budůcnosti. Na Filipa su tak osto velmi dobre odozvy a spominaju tetusky casto, ze to bolo super.
Igor, Bánská Bystrica

 Vážení přátelé, jsme ve Vysokém Mýtě, takže skoro v cíli. Čeká nás ještě v pátek poslední etapa, která má pouze 15km. Došli jsme bez větších problémů. Trápilo nás akorát velké vedro, ale to jsme vyřešili z části tím, že jsme vstávali ve 4 ráno a vycházeli jsme v 5. Největší problém byly puchýře, kterých máme každý asi 4, ale díky našemu farmaceutickému průmyslu a jejich vynikajícím náplastem na puchýře jsme to došli. A ted ještě trochu nudné statistiky: k dnešnímu dni máme ujito 298 km, prošli jsme 89 měst a vesnic, z velkých měst např. (Chomutov,Kralupy n/Vlt.,Brandýs n/L,Čelákovice,Chrudim,Vysoké Mýto atd), 3x jsme překročili Labe, 1x Vltavu a Ohři. Pár fotek pošlu asi až zítra.  Mějte se fajn a s většinou z vás se uvidím v pondělí.
Petr a Lenka, Vejprty (Krušné hory).
Mira a Danelo, díky za zpravy.Hulky jsou moje milenky.Zažívám krásnou přírodu a radost z pohybu.Moc mi pomohly při zranění. Váš fanda.

Mira K., Plzeň.

…a tak se s Vámi dělíme o některé z mnoha vašich reakcí po akcích, kurzech a programech s holemi, Nordic walking. Moc nás takové emaily těší a dodávají energii pro další tvorbu programů s Nordic Walking (Nordic Running, Nordic training). Tak třeba tyto řádky povzbudí někoho dalšího, kdo by si to chtěl s námi a holemi vyzkoušet či dopřát svým blízkým, kamarádům, týmům. Severská chůze, běh, trénink s holemi venku v přírodě,  v terénu je skvělý trénink pro tělo i mysl, když vás to baví!

Děkujeme a těšíme se zase někdy někde!

Za tým Nordic sports

Miroslav Mira a Daniela Mährischlová