Ohlasy I. aneb “Když se oháním sekyrou, vydrží moje záda díky hůlkám déle…”

Zprávy o tom, že hůlky dělají “svoji muziku” si pečlivě schováváme a rozhodli jsme se o některé z nich s vámi podělit. Třeba vám přinesou chuť, odhodlání a inspiraci také jít “do akce”. Následující zpráva je toho dokladem.

Přeji Vám dobrý den,

když jsem si u Vás objednával hůlky, a telefonovali jsme spolu, zmínil jste, že by vás potěšila zpětná vazba na spokojenost s hůlkami.

S manželkou chodíme průměrně jen jednou za týden (někdy ale i 4x) „na hůlky“ a velice nás to baví. Především musím zmínit jednu až nečekanou výhodu, kterou jsme díky hůlkám získali. Jedná se o to, že se nám oběma zpevnila záda. Máme pocit, že nám „něco“ drží záda ve vzpřímené poloze (a to bez nejmenší námahy), a když řežu dřevo motorovou pilou nebo se oháním sekerou (dřevo na zimu musí být, i když proto musím vynechat občas hůlky), vydrží moje záda veškerou tuto námahu mnohem déle a s menším opotřebením než dřív. Takže pokud jsou zpevněná záda průvodním znakem správně používaných hůlek, tak jsme to asi zvládli a k tomu nás vycházky moc baví.

Ani nemluvím o tom jak příjemné je pohybovat se po lese a přilehlých loukách. Dokonce jsme po měkkých lesních cestách začali používat i bosoboty (na tvrdší povrchy zpevněných cest jsou lepší pevnější boty pro udržení rázného kroku).

Chtěl jsem ještě poznamenat, že držák na hůlky máme hned za vchodovými dveřmi, kde jsou zároveň po ruce, a zároveň vůbec nepřekáží (super vynález, pro který platí, že v jednoduchosti je krása i užitek).

Abych to shrnul, všechny Vaše věci i rady (instruktážní videa) nám udělali velkou radost a těšit se z nich budeme ještě opravdu dlouho, protože jsme si hůlky zamilovali.

Děkujeme a přejeme Vám i Vašemu týmu mnoho zdaru, zdraví i spokojenosti.

S hlubokou poklonou a vřelými díky, Renata a Petr

PS. …po dotaze k souhlasu na zveřejnění…rozhodně naši spokojenost přesuňte i na web. My jsme trochu „dinosauři“, kteří se na žádných sociálních sítích nenacházejí, ale náš pozitivní ohlas zveřejněte kdekoliv to budete považovat za vhodné, protože si chválu zasloužíte. A Renata a Petr z Karlovarského kraje zní naprosto v pohodě.

Máte podobné zkušenosti? Proměnilo se něco ve vašem životě, když jste nordic walking, trénink s holemi zapojili do vašeho kondičního, sportovního programu? Rádi se to dozvíme, neváhejte nám napsat na e-mail mira@nordicsports.cz.