Ohlasy II. aneb “Když dostanete to, co jste nečekali“

Dobrých zpráv není nikdy dost a tak i my si ty vaše schováváme. A znovu přišel čas o pár z nic, třeba i úsměvných, které rozveselí, podělit. Některé jsou napsané po kurzu, některé po koupi holí. Ve všech je však cítit pohyb, chuť se odlepit z místa a něco dělat. Třeba povzbudí i vás k akci.

“Děkujeme za včerejší velmi příjemně a užitečně strávené odpoledne, moc jsme si to užili. Dnes jsme hned vyrazili lehce pocvičit (rychlost 2:-), cca 4 km), abychom to nezapoměli. Objevili jsme i celkem rozsáhlou louku na trénování (nicméně fota jsou z lesoparku, na louce Petr svištěl tak rychle, že jsem ho nestihla zachytit :-D).

Někdy se stane i chyba – objednáte si hůlky s odepínacím poutkem, které vám dorazí, ale vy máte pocit, že to je omyl, protože odepnout nejdou (lépe řečeno nepřijdete na to jak a tak se dovoláváte výměny), dokud v telefonátu nezjistíte, jak s poutkem dobře pracovat a “odjistit granát”.

Dobrý den,

je mi velmi trapné, že jsem Vás mou chybou takto zaměstnala. Věřte, že při každém „odjištění  granátu“ na Vás s úsměvem vzpomenu a o to se mi bude lépe šlapat. Bez hůlek bych neušla ani 500m, je mi 61 let, v prosinci jsem měla termín na implantaci kyčelního kloubu, další termín je v nedohlednu. S hůlkami jsem začala před asi 12 roky, vyřešila jsem si tím motorický deficit jedné DK po hernii disku. Přeji Vám hodně spokojených klientů a hlavně pevné zdraví a hodně štěstí a spokojenosti.

Když dorazí hůlky, nejde to jen tak se na ně koukat, jak potvrzují tyto e maily:

Hůlky dorazily, díky, sedí dobře. Ale aby jen neseděly, vzala jsem je dnes na procházku, protože to odpoledne vypadalo, že už bude sucho. Po 10 minutách přišel slejvák, tak jsem je alespoň opravdu pokřtila!

 Dobrý den, hole dnes dorazily a paráda. Moc děkuji, ty fialové pro mamku jste zkrátil parádně. Oba jsou nadšení a mám podezření, že místo oběda teď půjdou na hůlky :-))).

A hůlky, tedy palice, umí dorazit i na Slovensko a udělat muziku i tam. V ladné Slovenštině zní ocenění od srdce:

 Ahoj Mira,

kamarat je z palic uplne nadseny! Nastahoval sa s frajerkou do noveho bytu rovno pod lesom a nevie si vynachvalit beh s palicami! Tak sa z toho velmi tesim a dakujem!

Vela krasnych vybehov zelam…

 

I my vám přejeme mnoho krásných výběhů, výšlapů i východů slunce, léto je na ně jako dělané!

Máte podobné zkušenosti? Proměnilo se něco ve vašem životě, když jste nordic walking přivedli do vašeho života, sportovního programu?

Rádi se to dozvíme, neváhejte nám napsat na e-mail mira@nordicsports.cz.