Dárkové karty

8…, které by mohly potěšit a nastartovat vaše blízké 😀 .

Dk na jednodenni kurz, vyrezDárková karta na náš nejoblíbenější formát, jednodenní kurz Nordic Walking, na který se sjíždí lidé z celé České rebubliky i ze Slovenska. Proč nejoblíbenější? Neb je dostatek času na sdělení, sdílení a hlavně praxi.

Je to den aktivně strávený v přírodě na vybraných lesních stezkách s lidmi, které přivedl podobný zájem. Užít si den pro sebe. Jezdí k nám jak jednotlivci, tak dvojice, kamarádi, maželé, studenti v partě atd. Společnost různorodá a vždy se navzájem inspirující. Bonusem je možnost pořízení vybavení, včetně holí, za zvýhodněných podmínek, které nabízíme všem našim absolventům.

 

Dk na 1,5h sch, vyrezDárková karta na lekce v délce 1,5hod.  Je taková zdravá „ochutnávka“ nordic walking nebo nordic running, která může být dobrým „šťouchem“ pro každého, kdo jen trochu přemýšlí o tomto pohybu.

Ať už hole máte nebo je dostanete pod stromeček či chodíte a chcete se ujistit, že vše, co s holemi děláte, má pro vás ten správný přínos a dělá vám to radost. Ve vybraný čas, na vybraném místě s instruktorem, kterého tento pohyb baví.

 

 

Darkova karta na hole, vyrezDárková karta na špičkové finské hole pro nordic walking, nordic running. Je vhodná jako dárek pro toho, kdo chce dát impulz a nechat rozhodnutí o výběru vhodného nástroje, holí na obdarovaném.

Možnosti jsou neomezené v rámci naší nabídky zboží. Stačí si určit výše částky, podle, které si obdarovaný může vybrat hole a třeba ještě něco navíc, co se do částky vejde.

 

Otevřená dárková karta

např. na naši víkendovku s nordic walking, výběr viz kalendář akcí. Nebo na cokoliv z našeho severského obchůdku. Např. Dárková karta v hodnotě 2000 Kč, která zahrnuje hole Start modelu Flow, exceletní ledvinku Fox a třeba ještě nějakou drobnost navíc (zimní botičky, či pásky na hole).

Všechny typy dárkových karet si můžete objednat jak emailem info@nordicsports.cz, přes telefon 548 221 582 (nejlépe mezi 9 a 12hod, Po – Pa) či v našem internetovém obchodě.

Ať už bude Váš výběr jakýkoliv, uděláme co je v našich silách, aby Váš dárek byl využit a udělal radost.

 Miroslav Mira za tým Nordic sports