Dárkové karty na přání

… které potěší a nastartují do pohybu vaše blízké!

Dárková karta na 1 denní kurz nordic walking do kondice, s osobním věnováním.

Dárková karta na náš nej formát, jednodenní kurz Nordic Walking, na který se sjíždí lidé z celé České rebubliky i ze Slovenska. Proč nejoblíbenější? Neb je dostatek času na sdělení, trénink, sdílení a hlavně praxi.

Je to den aktivně strávený v přírodě na vybraných lesních stezkách s lidmi, které přivedl podobný zájem. Užít si den pro sebe. Jezdí k nám jak jednotlivci, tak dvojice, kamarádi, maželé, studenti v partě atd. Společnost různorodá a vždy se navzájem inspirující. Bonusem je možnost pořízení vybavení, včetně holí, za zvýhodněných podmínek, které nabízíme všem našim absolventům.

 

Dárková karta pro seznámení se s nordic walking s osobním pozváním pro novou zkušennost.

Dárková karta na lekce v délce 1,5hod.  Je taková zdravá „ochutnávka“ nordic walking nebo nordic running, která může být dobrým „šťouchem“ pro každého, kdo jen trochu přemýšlí o tomto pohybu.

Ať už hole máte nebo je dostanete pod stromeček či chodíte a chcete se ujistit, že vše, co s holemi děláte, má pro vás ten správný přínos a dělá vám to radost. Ve vybraný čas, na vybraném místě s instruktorem, kterého tento pohyb baví.

 

 

První šťouch k aktivitě. S přáním dobrého startu.

Dárková karta na špičkové finské hole pro nordic walking, nordic running. Je vhodná jako dárek pro toho, kdo chce dát impulz a nechat rozhodnutí o výběru vhodného nástroje, holí na obdarovaném.

Možnosti jsou neomezené v rámci naší nabídky zboží. Stačí si určit výše částky, podle, které si obdarovaný může vybrat hole a třeba ještě něco navíc, co se do částky vejde.

 

Pro nový začátek.

Otevřená dárková karta

např. s osobním přáním dle výběru z kalendáře akcí. Nebo na cokoliv z našeho severského obchůdku. Např. Dárková karta v hodnotě 2000 Kč, která zahrnuje hole Start modelu Flow, exceletní ledvinku Fox a třeba ještě nějakou drobnost navíc (zimní botičky, či pásky na hole).

Všechny typy dárkových karet si můžete objednat jak emailem info@nordicsports.cz, přes telefon 775 709 079 nejlépe mezi 9 a 12hod, Po – Čt) či v našem internetovém obchodě.

Ať už bude Váš výběr jakýkoliv, uděláme co je v našich silách, aby Váš dárek byl využit a udělal radost.

 Miroslav Mira

za tým Nordic sports & instruktory sítě Nordic walking  point