DÁRKY nejen pro NORDIC WALKING

drzaky_holi 004DUO DRŽÁK na Nordic walking hole

Máme pro vás vlastní vynález (vymyšlený a navržený), DUO DRŽÁK, je to vychytávka prakticky zaměřená tzn. už se vám hole za dveřmi nebou “válet”, stačí “cvak-cvak” a je uklizeno či “cvak-cvak” a můžete na svůj trénink. Držák je z velmi kvalitní hmoty a je na furt. Věříme, že poteší každého hůlkaře bez ohledu na značku holí, má universální využití. Máme skladem tak můžete objednávat, třeba jako dárek.

 

Dk na jednodenni kurz, vyrez

DÁRKOVÉ KARTY

Máme pro Vás nabídku dárkových karet, které by mohly potěšit vaše blízké. Na soukromou lekci, trénink v délce 1,5hod., výšlap (mini. 2h nebo plný 4h), jednodenní kurz Nordic Walking nebo víkendovou akci (výběr dle ročních období, viz. kalendář akcí) a nebo také umíme vytvořit originální dle přání ve Vámi zadané hodnotě.  Např. Dárková karta v hodnotě 2000 Kč, která zahrnuje hole Start model Flow, exceletní ledvinku Fox a třeba kvalitní tričko s originálním logem “Severská chůze mě baví” a základní lekci Nordic walking a třeba ještě nějakou drobnost navíc 🙂

 

Maaca kalendar 2016KALENDÁŘ

Originální nejen rodinný kalendář, který si spoluvytváříte a který Vám přináší přehled pro rodinné radosti i povinnosti. Budete mít na očích důležité okamžiky a události, které si do něj vlastní rukou společně zaznačíte. Nejen pro Nordic tréninky, výšlapy či víkendy.

PLAKÁT – Lesní patchwork

Plákát lesa a jeho detailů složený jako patchwork. Pohladí oko i mysl. Originální sestavení autorky a lektorky Lesní mysli, Martiny Máci Holcové, více na www.lesnimysl.cz.

NORDIC WALKING DOPLŃKY A VYCHYTÁVKY

K Nordic walking holím, vaky, pásky, pro pohyb ledvinky, trička, můžete si vytvořit Nordic walking posilovnu venku nebo doma s Nordic waling gym (Nordic walking funkční posilování).

 

Všechny typy dárků a dárkových karet si můžete objednat jak emailem info@nordicsports.cz, přes telefon 548 221 582  nebo mobil 775 709 079 (nejlépe mezi 9 a 16hod) či v našem internetovém obchodě NEBO OSOBNĚ VYBRAT A VYZVEDNOUT U NÁS V NORDIC SPORTS.

Ať vám vybrané dělá radost.

S pozdravem Mira za Nordic sports