DÁRKY nejen pro NORDIC WALKING

sisu-kniha-finsky-koncept-zdraví-odolnosti-a-silyKNIHA OBJEVENÍ SISU

Kniha Objevení SISU aneb hledání odvahy, síly a štěstí po finsku, přináší osobní zkušenosti autorky se severským přístupem k životu, který přináší do života kvalitu a zdraví. Sisu je síla, přístup vyrovnat se z nepřízní, překážkami, nepohodlým a získat tak sílu, odolnost a odvahu (fyzickou i duševní).  Prozkoumejte a případně vyzkoušejte sami na sobě tento koncept, jeho části, co to udělá s vámi? Nás tento přístup inspiruje v každodenním životě a proto se o něj s vámi dělíme, nabízíme seznámení s ním i díke této knize. Můžete mít v našem eshopu.

 

DUO DRŽÁK na Nordic walking hole

Máme pro vás vlastní vynález (vymyšlený a navržený), DUO DRŽÁK, je to vychytávka prakticky zaměřená tzn. už se vám hole za dveřmi nebou „válet“, stačí „cvak-cvak“ a je uklizeno či „cvak-cvak“ a můžete na svůj trénink. Držák je z velmi kvalitní hmoty a je na furt. Věříme, že poteší každého hůlkaře bez ohledu na značku holí, má universální využití. Máme skladem tak můžete objednávat, třeba jako dárek.

 

DÁRKOVÉ KARTY

Máme pro Vás nabídku dárkových karet, které by mohly potěšit vaše blízké. Na soukromou lekci, trénink v Dk na jednodenni kurz, vyrezdélce 1,5hod., výšlap (mini. 2h nebo plný 4h), jednodenní kurz Nordic Walking nebo víkendovou akci (výběr dle ročních období, viz. kalendář akcí) a nebo také umíme vytvořit originální dle přání ve Vámi zadané hodnotě.  Např. Dárková karta v hodnotě 2000 Kč, která zahrnuje hole Start model Flow, exceletní ledvinku Fox a třeba kvalitní tričko s originálním logem „Severská chůze mě baví“ a základní lekci Nordic walking a třeba ještě nějakou drobnost navíc 🙂

 

NORDIC RANGER – HOLE NA SNĚŽNICE, BACKCOUNTRY

Využití najdou jak rekreační sportovci na sněžnicích či backcountry běžkaři (ti co se pohybují volně přírodou, mimo frézované a značené stopy), telemarkový lyžaři tak v povoláních: myslivci, vojaci, horští vůdci, záchranáři, hasiči a třeba další. Hodí se skvěle do sněhu, díky svým velkým talířům, které vás na sněhu podrží. K prohlédnutí i koupi v e-shopu Nordic Sports.

KALENDÁŘ

Originální nejen rodinný kalendář, který si spoluvytváříte a který Vám přináší přehled pro rodinné radosti i povinnosti. Budete mít na očích důležité okamžiky a události, které si do něj vlastní rukou společně zaznačíte. Nejen pro Nordic tréninky, výšlapy či víkendy.

 

 

KNIHA LESNÍ MYSL 

Letošní novinka Martiny Holcové po 7 letech vzdělávání v konceptu Lesní mysl i originální knihu LESNÍ MYSL.

PLAKÁT – Lesní patchwork

Plákát lesa a jeho detailů složený jako patchwork. Pohladí oko i mysl. Originální sestavení autorky a lektorky Lesní mysli, Martiny Máci Holcové, více na www.lesnimysl.cz.

NORDIC WALKING DOPLŃKY A VYCHYTÁVKY

K Nordic walking holím, vaky, pásky, pro pohyb ledvinky.

Všechny typy dárků a dárkových karet si můžete objednat jak emailem info@nordicsports.cz, přes mobil 775 709 079 (nejlépe mezi 9 a 16hod) či v našem internetovém obchodě NEBO OSOBNĚ VYBRAT A VYZVEDNOUT U NÁS V NORDIC SPORTS.

Ať vám vybrané dělá radost.

S pozdravem Mira za Nordic sports