DÁRKY nejen pro NORDIC WALKING

sisu-kniha-finsky-koncept-zdraví-odolnosti-a-silyKNIHA OBJEVENÍ SISU

Kniha Objevení SISU aneb hledání odvahy, síly a štěstí po finsku, přináší osobní zkušenosti autorky se severským přístupem k životu, který přináší do života kvalitu a zdraví. Sisu je síla, přístup vyrovnat se z nepřízní, překážkami, nepohodlým a získat tak sílu, odolnost a odvahu (fyzickou i duševní).  Prozkoumejte a případně vyzkoušejte sami na sobě tento koncept, jeho části, co to udělá s vámi? Nás tento přístup inspiruje v každodenním životě a proto se o něj s vámi dělíme, nabízíme seznámení s ním i díke této knize. Můžete mít v našem eshopu.

 

DUO DRŽÁK na Nordic walking hole

Máme pro vás vlastní vynález (vymyšlený a navržený), DUO DRŽÁK, je to vychytávka prakticky zaměřená tzn. už se vám hole za dveřmi nebou „válet“, stačí „cvak-cvak“ a je uklizeno či „cvak-cvak“ a můžete na svůj trénink. Držák je z velmi kvalitní hmoty a je na furt. Věříme, že poteší každého hůlkaře bez ohledu na značku holí, má universální využití. Máme skladem tak můžete objednávat, třeba jako dárek.

 

DÁRKOVÉ KARTY

Dárková karta s osobním vzkazem na přání.

Máme pro Vás nabídku dárkových karet, které by mohly potěšit vaše blízké. Na soukromou lekci, trénink v délce 1,5hod., výšlap (mini. 2h nebo plný 4h), jednodenní kurz Nordic Walking nebo víkendovou akci (výběr dle ročních období, viz. kalendář akcí) a nebo také umíme vytvořit originální dle přání ve Vámi zadané hodnotě.  Např. Dárková karta v hodnotě 2000 Kč, která zahrnuje hole Start model Flow, exceletní ledvinku Fox a třeba kvalitní tričko s originálním logem „Severská chůze mě baví“ a základní lekci Nordic walking a třeba ještě nějakou drobnost navíc 🙂

 

NORDIC RANGER – HOLE NA SNĚŽNICE, BACKCOUNTRY

Využití najdou jak rekreační sportovci na sněžnicích či backcountry běžkaři (ti co se pohybují volně přírodou, mimo frézované a značené stopy), telemarkový lyžaři tak v povoláních: myslivci, vojaci, horští vůdci, záchranáři, hasiči a třeba další. Hodí se skvěle do sněhu, díky svým velkým talířům, které vás na sněhu podrží. K prohlédnutí i koupi v e-shopu Nordic Sports.

KALENDÁŘ

Originální nejen rodinný kalendář, který si spoluvytváříte a který Vám přináší přehled pro rodinné radosti i povinnosti. Budete mít na očích důležité okamžiky a události, které si do něj vlastní rukou společně zaznačíte. Nejen pro Nordic tréninky, výšlapy či víkendy.

 

 

KNIHA LESNÍ MYSL 

Letošní novinka Martiny Holcové po 7 letech vzdělávání v konceptu Lesní mysl i originální knihu LESNÍ MYSL.

PLAKÁT – Lesní patchwork

Plákát lesa a jeho detailů složený jako patchwork. Pohladí oko i mysl. Originální sestavení autorky a lektorky Lesní mysli, Martiny Máci Holcové, více na www.lesnimysl.cz.

NORDIC WALKING DOPLŃKY A VYCHYTÁVKY

K Nordic walking holím, vaky, pásky, pro pohyb ledvinky.

Všechny typy dárků a dárkových karet si můžete objednat jak emailem info@nordicsports.cz, přes mobil 775 709 079 (nejlépe mezi 9 a 16hod) či v našem internetovém obchodě NEBO OSOBNĚ VYBRAT A VYZVEDNOUT U NÁS V NORDIC SPORTS.

Ať vám vybrané dělá radost.

S pozdravem Mira za Nordic sports