DÁRKY nejen pro NORDIC WALKING

DÁRKOVÉ KARTY

Dárková karta s osobním vzkazem na přání.

Máme pro Vás nabídku dárkových karet, které by mohly potěšit vás i vaše blízké. Na soukromou lekci v délce 1,5hod., nanaše rodinnné stříbro jednodenní kurz Nordic Walking a nebo také umíme vytvořit originální dle přání ve Vámi zadané hodnotě.

DUO DRŽÁK na Nordic walking hole

Máme pro vás vlastní vynález (vymyšlený a navržený), DUO DRŽÁK, je to vychytávka prakticky zaměřená tzn. už se vám hole za dveřmi nebou „válet“, stačí „cvak-cvak“ a je uklizeno či „cvak-cvak“ a můžete na svůj trénink.

Držák je z velmi kvalitní hmoty a je na furt.

Věříme, že poteší každého hůlkaře bez ohledu na značku holí, má universální využití.

Máme skladem tak můžete objednávat, třeba jako dárek.

 

 

Vychytané ledvinky z Nordic sports

Ledvinky vám zpříjemní delší pobyt v terénu, kdy u sebe budete mít vše potřebné jako klíče, mobil, peníze a třeba vodu či svačinku.

GOGO ledvinka – novinka 5,5L

Ledvinka pro ty, co chodí „s něčím s sebou“ (př.klíče, mobil, kapesníček, mini zdraví ledvinka, svačinka, rukavice, neprofouká bunda atd.), 2x kapsa na pitné láhve jak na trénink, výšlap, až po půldenní či celodenní výlet. Testovaná a osvědčená ledvinka instruktorů nordic walking.

Nová Gogo 5,5

Gogo je ideální ledvinka pro výšlapy, výlety při kterých potřebujete pohodlně uložit nezbytné maličkosti jako šusťákovku nebo nepromokavou soupravu, zdrav. ledvinku, čelovku, foťák, svačinu, mobil, klíče, peníze atd.

Oproti batohům máte volná záda, která nezatěžujete, nepotí se a mohou uvolněně pracovat! Je  vhodným doplňkem pro dynamické sportovní aktivity jako je Nordic Walking, běhání, in-line brusle, běžky, ski touring, sněžnice apod

Ledvinka Fox II

Ideální parťák pro tréninky.

Nordic walking ledvinka Fox II – anatomicky tvarovaná s diagonálním držákem na lahev, prostornou 3D kapsou se síťkou uvnitř velké kapsy i na velký „placatý“ mobil, klíče, ovocnou mysli tyčinku atd. absolutně perfektně ergonomicky řešená, tedy i se zátěží skvěle drží na těle a s odvětraným  komfortním zádovým panelem – zevnitř „dýchá“ (nepotí se). Upínací systém zaručuje stabilitu. Kvalitní spony dovolují komfortní obsluhu. Testováno a osvědčilo se i během dynamických pohybů.

 

Trička s logy

Trička pro fandy nordic walking! Originální značky Nordic walker – keep walking a Nordic sports „střelka“ – znám svůj směr. Dámské, pánské barvy, střihy, velikosti najdete na e-shopu Nordic sports.

Čelenky

Funkční čelenky pro nordic walkery. Originální funkční sportovní čelenka s potiskem Nordic walker. Šité pro nás, Vás v ČR!

Sportovní čelenka z příjemného funkčního materiálu, který rychle schne a na hlavě ji ani necítíš. V chladném počasí zahřeje, spodní strana je zateplená, takže se můžeš vyrazit ven i ve větrném počasí. Navíc má náš design s logem dvou walkerů, neb ve dvou se to lépe táhne!

S touto čelenkou se  neztratíte a jako nordic walkeři budete dobře viditelní. Navrženo sportovci pro sportovce, nordic walkery pro nordic walkery.)

Je ve dvou variantách klasik a culík = s vystřiženým otvorem pro dlouhé vlasy. Velikostně padne na každou hlavu, je pružná, viz. fotky.

NORDIC RANGER – HOLE NA SNĚŽNICE, BACKCOUNTRY

Využití najdou jak rekreační sportovci na sněžnicích či backcountry běžkaři (ti co se pohybují volně přírodou, mimo frézované a značené stopy), telemarkový lyžaři tak v povoláních: myslivci, vojaci, horští vůdci, záchranáři, hasiči a třeba další. Hodí se skvěle do sněhu, díky svým velkým talířům, které vás na sněhu podrží.

K prohlédnutí i koupi v e-shopu Nordic Sports.

KALENDÁŘ

12 roční historie domácí, ruční tvorby na outdoor a dobré vztahy zaměřený nejen rodinný kalendář. Provádí ji dva skřítkové a jejich kamarádi.

Je to společné dílo, které si spoluvytváříte a které Vám přináší přehled pro rodinné radosti i povinnosti. Budete mít na očích důležité okamžiky a události, které si do něj vlastní rukou společně zaznačíte. Nejen pro Nordic tréninky, výšlapy či víkendy, ale i oslavy, cesty atd..

Co možná nevíte, že obsahuje i veselé „průpovídky“, vzkazy, tipy, které jsou společným dílem Martiny Holcové a Miroslav Miry, které toto tvoření moc baví a vždy se u něj nasmějeme:)

 

KNIHA LESNÍ MYSL

Vyhledávaná kniha Martiny Holcové po 9 letech vzdělávání v konceptu Lesní mysl i originální knihu LESNÍ MYSL. Praktická kniha o tom jak prohloubit léčivé účinky lesa, obsahuje cvičení a tipy pro zdraví. Máme poslední výtisky.

Novinka roku 2023 – Karty Lesní mysli

Ke knize Lesní mysl přibyly nově i karty se 36 cvičeními Lesní mysli… 3 z těchto cvičení jsou nová, z poslední knihy Metsämieli Sirpy Arvonen.

Na jedné straně je cvičení, na druhé straně krásná fotografie, která koresponduje nějakým způsobem s obsahem cvičení. Karty jsou pevné, tak, aby mohly ven, do rosy, mlhy, větru…

Mohou být dobrým parťákem těm, kteří znají knihu a nechtějí ji při zkoušení cvičení nosit sebou a používat a nebo těm, kteří knihu neznají, ale jsou rádi v lese a zkoušejí něco nového.

 

 

PLAKÁT – Lesní patchwork

Plákát lesa pro radost a připomínku lesa, jití ven. Je s detailů složený jako patchwork. Pohladí oko i mysl. Originální sestavení autorky a lektorky Lesní mysli, Martiny Holcové, více na www.lesnimysl.cz. K zakoupení na e-shopu Nordic sports.

KNIHA OBJEVENÍ SISU

Kniha Objevení SISU aneb hledání odvahy, síly a štěstí po finsku, přináší osobní zkušenosti autorky se severským přístupem k životu, který přináší do života kvalitu a zdraví.

Sisu je síla, přístup vyrovnat se z nepřízní, překážkami, nepohodlým a získat tak sílu, odolnost a odvahu (fyzickou i duševní).  Prozkoumejte a případně vyzkoušejte sami na sobě tento koncept, jeho části, co to udělá s vámi?

Nás tento přístup inspiruje v každodenním životě a proto se o něj s vámi dělíme, nabízíme seznámení s ním i díke této knize. Můžete mít v našem e-shopu.

sisu-kniha-finsky-koncept-zdraví-odolnosti-a-sily

 

Všechny typy dárků a dárkových karet si můžete objednat jak emailem info@nordicsports.cz, přes mobil 775 709 079 (v pracovní den nejlépe mezi 9 a 16hod) či v našem internetovém obchodě nebo si osobně vybrat a vyzvednout u nás na základně Nordic sports.

Ať vám vybrané dělá radost.

S pozdravem Mira za Nordic sports

PS. chystáme pro vás novinku od příštího roku 2024 —> špičkové sněžnice k zapůjčení i prodeji s holemi pro toulání v přírodě. Tak buďte ve střehu.