Certifikace Nordic Walking Point KKC Rapotín, Jeseníky 12.5. 2016

První Jesenický Nordic Walking Point, vznikl v obci Rapotín (u Šumperka), 12.5. 2016. Během dne proběhli dva workshopy Nordic Walking, kde bylo zasvědceno a proškoleno cca 50 lidí včetně pana starosty ing. Pavla Žerníčka – osobně si vyzkoušel koho, že si „bere pod střechu“, tedy jakou službu (značku NWP).

Garantem certifikace se stává KKC Rapotín (garantují 3 dámy, které ví a umí: Manažerka KKC Bc. Denisa Spillerová, Bc. Markéta Csölleová, Lenka Drechslerová, DiS), kde si můžete nyní půjčit či pořídít Finské hole na Nordic Walking a kde mají skvělého průvodce do hor Jesenických, Jirku Tomáška, který Vás provede stezkami v Jeseníkách, tak jak si je zamilujete – stezkami, které na mapách nenajdete. Umí! Doporučujeme.

Celkově to je radost navštívit Rapotín, malá dlouhá obec, která má skvělou infrastruktůru (dokonce přes 8Km kvalitní cyklostezky – tip pro in-line bruslaře či Nordic blading, zázemí KKC a klidně ji můžeme nazvat „bránou do Jeseníků“. Skvělý a nadšený lidi, které je radost potkat.