Nordic Walker I. Brno 16.9. 2023

V sobotu jsme v Brně na základně Nordic Sports přivítali 3 fyzioterapeuty z lázní Luhačovice a Velichovky, 1 trumpetistku a 1 mladičkou slečnu, obě z Brna.

V komorní skupině 3 ženy + 2 muži se zrodili noví skvělí nordic walkeři, kteří mají do budoucna velký potenciál, ať už v rámci své profese či při vedlejší práci s dětmi a s některými se jistě potkáme dále na instruktorském kurzu. Počasí jako z pohádky, modré nebe se sluníčkem, spousta smíchu, posilování, cvičení ve dvojicích, balance, louka a les, prostě krásný den okořeněný technikou nordic walking.

Celým dnem je provedli instruktoři sítě Nordic Walking Point, již ostřílená fyzioterapeutka Mirka Chromiaková z Havířova, v nové roli druhého instruktora brňák Tomáš Žec a nově na zkušenou začínající instruktorka Edita Kubiszová z Českého Těšína.

Tento kurz je prvním krokem v seznámení se s nordic walking jako efektivní a příjemnou kondiční aktivitou. Kurz vám dá vše potřebné, abyste věděli, uměli a mohli bezpečně nordic walking provozovat.  Je to také dobrý základ pro pokračování v sebevzdělávání spojeného s pohybem, který může přes kurz Nordic walker II. – Průvodce pokračovat až do rekvalifikačního kurzu Instruktor Nordic Walking, kurzy najdete v kalendáři akcí