Nordic Walker I. Brno 19.6.2021

Parné léto, 32 ve stínu, nebe bez mráčků a k tomu 8 statečných! Tak vypadal náš další kurz základů nordic walkingu. Prostě „když to miluješ, není co řešit“.

V sobotu 19.6.2021 za námi na Maják v Brně přijelo 8 nadšenců nordic walkingu z mnoha koutů naší vlasti: Břeclav, Svratka, Rosice, Mikulov, Stařec u Třebíče, Chrást u Chrudimi, Slavkov u Brna, Brno, abychom si řekli o základních principech NW, ušli 10 kilometrů, ale také se seznámili s novými lidmi a strávili spolu krásný slunečný den.

Tento kurz je prvním krokem v seznamování se s technikou nordic walkingu. Poskytne dobrý základ pro další práci na chůzi, své kondici, postavě a také psychice a naší odolnosti. Je to také dobrý základ pro pokračování v sebevzdělávání spojeného s pohybem, který může přes kurz Průvodce pokračovat až do rekvalifikačního kurzu Instruktor Nordic Walking, kurzy najdete v kalendáři akcí.

Kurz byl opravdu vydatný, horko udělalo své a tak jsme mimořádně tentokrát zařadili také čepovanou kofolu v restauraci cestou kolem Soběšic. Přejeme naším účastníkům, aby se dostali chůzi do svého denního programu a užili všeho, co chůze a příroda nabízí. A zde je několik fotek z kurzu…