Nordic Walker I. Brno 2.3. 2024

Letošní první Nordic Walker I 2024 v Brně je za námi! Na základně Nordic Sports jsme přivítali 8 účastníků a 4 instruktory naší sítě Nordic Walking Point, NWP.

Brzký březen nám dopřál příjemné teploty a kurz se nesl v nádechu jara. Celým dnem provázeli instruktoři sítě Nordic Walking Point, zkušená fyzioterapeutka Mirka Chromiaková z Havířova, v nové roli druhého instruktora brňák Tomáš Žec a mentor kurzu Miroslav Mira. K týmu se přidali zkušenosti sbírající nové instruktorky Dana Valova z Litostrova u Brna a Věra Štanclová ze Zábřeha na Moravě.

Účastníci, věděli proč se na kurz přihlásili, získat nejen info o Nordic Walking a základy techniky, pohybu, cvičení s holemi, ale dodali jsme jim další inspiraci pro cvičení s holemi – nordic walking gym a další tiopy pro motivaci, proč se chtít „furt“ udržovat fit. Přijeli z Drnovic u Vyškova, Pustiměře, Bojkovic, Popůvek, Střelic a Brna-Khoutovic. Doufáme, že to co zažili na našem kurzu Nordic walker I. jim navždy zůstane, bude k užitku a třeba budou mít chuť dále na sobě pracovat.

Tento kurz je prvním krokem v seznámení se s nordic walking jako efektivní a příjemnou kondiční aktivitou. Kurz vám dá vše potřebné, abyste věděli, uměli a mohli bezpečně nordic walking provozovat.  Je to také dobrý základ pro pokračování v sebevzdělávání spojeného s pohybem, který může přes kurz Nordic walker II. – Průvodce pokračovat až do rekvalifikačního kurzu Instruktor Nordic Walking, kurzy najdete v kalendáři akcí.