Nordic walker I. Praha 2.4.2022

Aprílový kurzu Nordic walker I. v Praze 2.4.2022 absolvovalo 7 nadšených účastnic, které se proměnily v nordic walkerky!
Počasí nám „dalo“ prázdné stezky v lesích neb zřejmě další aktivně ladění sportovci (zejména cyklisté, koloběžkaři, běžci) asi nechali svůj trénink na jiný den, když ráno byla na teploměru v Praze Nebušicích O*C a foukal chladný vítr. To nám nordic walkerům nevadí neb pracujeme celým tělem, všemi končetinami v přiměřené rychlosti, po zemi se pohybující a ještě provádíme pestré cvičení s holemi od technických, přes posilovací po protahovací a to i ve dvojicích, skupině…furt v pohybu, teple a snahou o dobrou náladu, zábavu.
V tento den se na „český Nordic walking point“, hl. místo, kde pořádáme v Čechách pravidelné nordic walking vzdělávání kurzy (Praha 6, Nebušic) sjely účastnice z Turnova a pak překvapivě bylo silné zastoupení z hl. města Prahy (to se tak často nestává, většinou se sejdou lidé z různých koutů Čech).
Díky, dámy, za vesele strávený den a těším se, že o vás ještě uslyším, uslyšíme. Kiitos.
Za tým instruktorů Nordic Walking Point děkuje,
Miroslav Mira
PS: Navazující metodický kurz Nordic walker II. Průvodce (kde se naučíte „JAK UČIT NW DRUHÉ“ a odnesete metodické materiály, tipy) je otevřen absolventům tohoto kurzu Nordic Walker I.. Kdo jej prošel je vítán. Přihlášení na další kurzy najdete v kalendáři akcí