Nordic Walker I. Praha 25.3. 2023

Naplněný a vydařený kurz Nordic walker I. v Praze. Nových 12 nordic walkerů se zrodilo s námi v Praze, Nebušicích! Vivat! Miroslav Mira a Lenka Křivánková (instruktoři sítě Nordic Walking Point) provedli know-how, znalostmi i souvislostmi, principy, cvičeními i stezkami v krásných kulisách pražských lesů další aktivní zájemce o novodobý kondiční pohyb nordic walking!

Díky všem, kdo dorazili, a to z Pátku, Sobotky, Nové Strašecí, Proboštov u Teplic a několik Prahy 3, 4,5 ,9 do naší základy v Nebušicích (Praha 6) pro kurzy nordic walking. Byl to pěkný aprílový den, bohatý na akci, cvičení, trénink = aero-stretch-power, hovory, sdílení, poznání a setkání. Kiitos!

Tento kurz je prvním krokem v seznámení se s nordic walking jako efektivní a příjemnou kondiční outdoor aktivitou. Kurz vám dá vše potřebné, abyste věděli, uměli a mohli bezpečně nordic walking provozovat.  Je to také dobrý základ pro pokračování v sebevzdělávání spojeného s pohybem, který může přes kurz Nordic walker II. – Průvodce pokračovat až do rekvalifikačního kurzu Instruktor Nordic Walking, kurzy najdete v kalendáři akcí.