Nordic walker II. v Praze 12.11. 2022

Nordic walker II. v Praze 12.11. 2022 byl mystickou mlhou obestřený, ale cvičením, tréninkem, natáčením, zpětnou vazbou, diskuzemi a vzdělávacími dějí prosluněný!

Noví Průvodci (předstupěň Instruktora) se pod vedením instruktorů Nordic Walking PointMiroslav Mira, Lenky Křivánkové a Veronika Peterková učili nejen jak vést druhé, ale dostali mnohem více:
? videorozbor vlastní techniky nordic walking – abychom mohli vést druhé, sami musíme umět
? rozebranou techniku nordic walking na jednotlivé části a na jejich nácvik konkrétní cvičení pro klienty
? varianty cviků jak na dynamickou rozcvičku, tak na statický závěrečný strečink
? zkušený tým instruktorů, který odpovídal na jejich zvídavé dotazy
Zkrátka všichni jsme si užili den nabitý informacemi, praxí a variabilitou počasí… a hlavně dobré nálady ?
Gratulujeme a novým Průvodcům Nordic walking a přejeme ať jim to šlape ?. Můžete se těšit na ně v jejich působištích: Tanvald, Vrchlabí, Pardubicích a Praze. V budoucnu je snad můžete hledat na nordicwalkingpoint.cz
Další metodické kurzy NW II. očekávejte na jaře. Už teď ale můžete trénovat sami na sobě. Trénink dělá mistra ?
Tým instruktorů Nordic Walking Point

Nordic walker II. je kurz, který vás naučí jak jednoduše předávat nordic walking druhým! …třeba zatím ještě nemáte čas na velký instruktorský kurz IK, tzn. je vhodný pro indoor instruktory, cvičitele, trenéry, pedagogy, fyzioterapeuty, zdravotnický, pečovatelský personál či nadšence, kterých se ptá jejich rodina, přátelé a okolí, co že je to tak baví.

Druhý stupeň, kurzu nordic walking, Nordic walker II., v našem vzdělávání  takové “malé stříbro”. Nordic walker Průvodce je metodický kurz, který vám dá potřebné dovednosti i podklady, pro abyste věděli jak předat základy nordic walking dál, druhým (privátně i profesně). Účastníci nahlédli “pod pokličku” školy Nordic Walking Miroslava Miry, která má za sebou 19let praxe “jak na to“. Základem jsou vyzkoušené postupy, osobní aktivita, motivace, pravidelné cvičení, efektivní metodika “proč takto to funguje”, video-reflexe…dále diskuze, prezentace např. vybavení, vychytávky, přínosy pro zdraví a představení konceptu “Furt v pohybu aneb nekonečná chuť se hýbat”.