Nordic walker II. v Praze 9.10.2021

Nordic walker II. v Praze 9.10.2021, se náramně vydařil. Kurz, který vás naučí jak jednoduše předávat nordic walking druhým! …třeba zatím ještě nemáte čas na velký instruktorský kurz IK, tzn. je vhodný pro indoor instruktory, cvičitele, trenéry, pedagogy, fyzioterapeuty, zdravotnický, pečovatelský personál či nadšence, kterých se ptá jejich rodina, přátelé a okolí, co že je to tak baví.

Druhý stupeň, kurzu nordic walking, Nordic walker II., v našem vzdělávání  takové “malé stříbro”. Nordic walker Průvodce je metodický kurz, který vám dá potřebné dovednosti i podklady, pro abyste věděli jak předat základy nordic walking dál, druhým (privátně i profesně). Účastníci nahlédli “pod pokličku” školy Nordic Walking Miroslava Miry, která má za sebou 18let praxe “jak na to“. Základem jsou vyzkoušené postupy, osobní aktivita, motivace, pravidelné cvičení, efektivní metodika “proč takto to funguje”, video-reflexe…dále diskuze, prezentace např. vybavení, vychytávky, přínosy pro zdraví a představení konceptu “Furt v pohybu aneb nekonečná chuť se hýbat”.

Můžete se těšit na takové nové Nordic walking Průvodce v jejich nikach, působištích: Přeštic u Plzně, Liteň u Mikulova (jižní Morava), Vestec u Prahy, Lázně Bělohrad, Libáň, Dolní Chabry, Praha 8, Praha 4. V budoucnu je snad můžete hledat na nordicwalkingpoint.cz.