Nordic walking jako filantropický program pro Dotyk II, 9.12. 2020, Brno

Nordic walking spojuje & pomáhá ???.

V úterý 9.12. 2020 jsme vytvořili prostor a program s využití nordic walking ve filantropickém duchu (viditelný výsledek vlastní práce ve prospěch společnosti + dobrý pocit z odvedené a dokončené práce) spojení zaměstnanců z „IT“firmy a lidí z o.p.s. Dotyk II . Rychlý vzkaz po programu od zadavatelů: „všichni byli otevřenější, upovídanější a nadšeni se zapojit, než je v našich běžných životech obvyklé“.

Nordic walking jako outdoorová aktivita se osvědčuje jako funkční pro mnoho cílových skupin, nejen pro kondiční záměr, ale i sociální (učení se novému lidi propojuje).  Prostě to funguje: propojení pohybu – cvičení – přírody a tématicky vedeného programu. Díky za to, že jsme se s vámi mohli setkat, podělit a pobavit.)

Zpězná vazba s odstupem 2 dnů od vedoucích z Dotkyk II: „Miro, nordic walking seznámení, jako i celá akce, byly prostě bájo! Bylo viditelné, jak otevřeněji a nadšeněji se všichni projevovali, než je známe obvykle. I pro Vás to může být fajn zpětná vazba – to, jak se někteří zapojovali, kolik toho řekli, jak se usmívali. To jsme neviděli, u některých nikdy. Jsme moc rádi za tyto možnosti!“

… a příště třeba is Lesní myslí.