Nordic walking kurz Praha 19.10.2019

Krásné podzimní dny nám přivedli zvídavou a barevnou skupinu účastníků na jednodenní základní kurzu nordic walking v Praze – Nebušicích 19.10.2019! Tito aktivní účastníci nám „vlili“ krev do žil a kurz měl náboj i spád. Byla to oboustranná radost, která rostla v čase a přinášela nám vzájemnou inspiraci pro mnohá cvičení, sdělení. Trénovali jsme hlavně venku jak techniku nordic walking tak další cvičení s holemi, která dělají tělu dobře. Tématem jsme se dotýklai životního stylu, zdraví a kondice.

Na kurz přijelo 6 účastníků z Pihel u České Lípy, Tuklat, Prahy a okolí. Počasí v tyto říjnové dny je nadmíru přející pobytu venku a tak jsem si užívali barevné koupele lesu Hlásku i Šáreckého. S chutí jsme šlapali (nordic walking, running), cvičili (nordic stretching, nordic jógu, nordic balanc, nordic power a měli nordic fun), objevovali (co vše je možné s holemi dělat a zažít) a poznávali (krásná místa v zeleném srdci našeho hlavního města). Radost až na kost! Přejeme všem účastníkům ať jim nadšení vydrží! A cítíme zde potenciál pro budoucí instruktory Nordic Walking Point! A to je vždy povzbudivá zprava.

Níže, za fotogalerií z kurzu, jako bonus, najdete video – krátký průřez originálním základním kurzem nordic walking s Miroslavem Mirou a Kateřinou Klimešovou. Je to pro vaši představu, jak to u nás chodí:) Absolvováním tohoto kurzu získáte vstupenku na náš instruktorský kurz, IK 2020.