Nordic walking kurz v Brně, 11.7.2020

12 šmrncovních žen přijelo do Brna na velké vodě, co z nebe padala! Až tak, že jsme kuriózně zahájili praxi s holemi uvnitř (indoor). Jasně, že venku toho bylo víc! … náš severský náboj rozvířil a rozehnal mraky, jak jsme s holemi tancovali, cvičili a hrali si taky.

Sešly se běžkyně, cvičitelky, fyzioterapeutky, psycholožky, lektorky i nordic walkerky, které si přišli vyzkoušet náš styl, přístup, formu. Jinými neformálními slovy maminy, slečny i dámy, které věděli proč přišli. Byli aktivní a byla to radost spolu-pracovat, trénovat, cvičit, diskutovat, objevovat a taky se smát! Sjeli se ze všech koutů ČR a taky zase po čase ze Slovenska (jako tomu dříve hojně bývalo:)…zastoupeny  byly Lázně Bludov, Šumperk, Nový jičín, Havlíčkova Borová, Svitavy, Česká Třebová, Bratislava a Brno.

Motivy účastnic byly různé od toho začít na sobě pracovat a dostat se do kondice těla i mysli, přes rozvoj a konzultace své techniky nordic walking (některé chodili s holemi i pět let!) s variantami pro start nordic running. Byl zde také zájem o instruktorský kurz Nordic walking a přinášet hodnotu pohybu venku druhým ať už ve svém sportovním klubu, pracovním kolektivu i s klienty (v lázních) a v rámci firmeních akcí.

Byl to trošku mokrý, blátivý, ale báječný den. Díky všem a těšíme se na vás další, kteří by s námi chtěli ochutnat a zažít, co nás na nordic walking running baví a motivuje! Přihlašte se na další termíny, bude nám ctí, že to s námi zkusíte.)