6. ročník, Nordic Walking & Running kliniky 26.11. 2016

Na 6. ročníku NWRK to bylo nové a nejen historicky prvním symbolickým vstupným 50Kč. Přišli lidé, kteří věděli co chtějí a dokázali ocenit osobní přístup instruktorů, organizátorů i partnerů. Atmosféra byla nabíjející nejen pro účastníky, ale i pro instruktory, kteří byli nadšeni zájmem účastníků a odnášeli si motivaci pro svou práci do všech koutů České republiky a jednoho koutku na Slovensko. Celý den se uskutečnil v novém formátu s novými partnery, kdy velké díky patří především Lesům České Rebubliky, kteří nás podpořili a našli v naší činnosti smysl nejen v mottu: „Les, místo pro můj trénink“.

Ano, byl Nordic Walking pro začínající i pokročilé, Nordic Walking gym pro pevné jádro a celé tělo, Lesní mysl s hlubším vhledem pro pobyt v přírodě a vliv na naši mysl a její možný trénink. S holemi jsme se i odlepili od země díky Nordic Running ve speciální tréninkové jednotce, kde jsem také otestovali nové hole. Skandinávský dům připravil pestrý a dobrodružný program pro děti, Bystré Bistro připravilo famózní domácí dobroty a spolu s panem Kultem z Cafe Kult, vytvořili oázu pro posezení. My-kitchen připravila vydatnou zdravou polívku a sendviče pro doplnění energie těch, co zde strávili půl či někteří dokonce celý den. Na konci dne proběhlo slosování o hodnotné ceny od našich partnerů (např. víkend pro dva v Penzionu Apartmány na Vršku, několik návštěv Wellness centra Infinit, poukazy do Kavárny Kult cafe, misky zdravých dobrot z kuchyně My-kitchen, dárkový poukaz do restaurace Secret of Raw, jedinečnou knihu Lesy v České republice, a další drobnosti pro dospělé i děti atd.). Každý si z tohoto dne měl co odnést.

Děkujeme všem co přišli a 7. ročník Nordic Walking & Running kliniky se bude konat 25.11. 2017, tak si rezervujte termín v diáři a občas mrkněte do našeho kalendáře akcí, třeba vás do té doby zaujme i jiná akce, na kterou jste srdečně zváni. Těšíme se na vás!