SISU 2023

Pravidelné setkání instruktorů Nordic Walking Point v Brně SISU 2023!
Mottem letošního SISU 2023 bylo : “Bavme se spolunápady vznikají při mluvení i tvorbě.”
Tradiční poslední listopadový víkend jsem se opět setkali naživo! A to je nejvíc. Byl to bohatý víkend, kdy jsme se mohli ohlédnout za sezónou 2023, zhodnotili co se podvedlo, co nového jsme zvládli např.:
  1. založit Youtube kanal NWP, kde jsme uskutečnili 8 živých vysílání (livestreamů) s 8 hosty na 8 různých témat, každé na cca 1hod – což je můžeme nazvat novinkou a počinem na poli nordic walking ve světovém parametru:)
  2. rozběhli projekt Poznej svého instruktora, kdy vás seznamuje instruktor Tomáš Žec s dalšími instruktory sítě NWP ( jak je neztnáte a co o nich nevíte a může vám dat dobrý důvod je navštívit v regionu, kde působí neb každý je originální a přináší k nordic walking něco svého).
V praxi jsme:
  • oživili cvičení pro lekce aneb Pecky pro lekce byly o cvičeních ve dvojici – kde vznikly novinky, bylo zrcadlení, zápasy, balnc, výzyy a novinka nejdivočejší točení s holí, holemi – flankýrovky
  • technikcké i metodické tria měli velký úspěch a vymysleli jsme nová cvičení na chyby a zlepšení techinky nordic walking
V indoor:
  • instruktoři si vyzkoušeli tvořit v týmu „z ničeho“ a vytvořit příběh…s inspirací dektektivky Růžového pantera a inspektora Kluzoně – hodně jsme se nasmáli i v pátek večer po celém týdnu
  • představili jsme si technické novinky pro nový rok od holí, ledvinek, oblečení i bot a vychytávek
  • seznámili se z novou interní platformu komunikace HUB NWP
  • jako dárek nové partnerské bonusy
  • odměnili naš interní tým
  • a vedli hovory o všem, co přišlo na mysl nejen o nordic walking
Dále jsme diskutovali na tím co funguje co by mohlo fungovat lépe. Ano, probrali jsem i nové výhledy do nového roku, kam budeme směřovat a co nového pro vás připravíme. Myslím, že se můžete těšit na další novinky a počiny na poli nordic walking.
Jak jsme se měli? na to vám nejlépe odpoví jak fotky níže a také video-sestřih. Najdete ho i na našem YouTube kanále Nordic Walking Point.