JARNÍ NEWSLETTER

Jarní zprávy o bohatém dění v síti instruktorů NWP

Přečtěte si nejen o Nordic Walking!

Co bylo, co bude, jak se stát jedním z nás – instruktorem Nordic Walking, dále co je nového v e-shopu i na blogu, že probíhají živé vysílání-live streamy i o jednom setkání za humny ČR.

Výběr témat z jarního newsletteru, kdy se např. dozvíte:

  • Pravidelnost, úvodník od Miry
  • Setkání Miroslava Miry (NWP) a Pino Dellasega (WAYS) v Itálii – o čem jsme hovořili a co to může do budoucna přinést i pro naše nordic walkery v ČR.
  • Walkerské čtení – „plné hodnotné jarní mízy“, články od našich instruktorek, Kateřiny Klimešové, Veroniky Peterkové vč obohacení o čtivo pro jarní naladění se na děje v přírodě a cvičení s ní od instruktorů Lesní mysli, mezi kterými je i několik našich instruktorů nordic walking.
  • StreamyMiroslav Mira 20 let | Seriál živých rozhovorů na témata, která vás zajímají. Poslední vysílání bylo na téma: „Proč si najít instruktora Nordic walking„. Nejbližší je ve středu 19.4. 2023 v 19h živě na fb stránce NWP: O zdravotních přínosech Nordic walking. Ke shlédnutí i ze záznamu na YouTube kanále NWP.
  • E-shop Nordic Sports: HOLE NA MÍRU aneb náš osobní servis pro vás – tzn. upravíme vám hole na výšku dle přání, novinka na hlavu nordic walkera originální funkční čelenka (vyrobená v ČR), NOVÁ tréninková ledvinka Fox II, kniha Lesní mysl a speciální akce na klasická madla a poutka s názvem „Jarní obroda“.
  • Výběr z programu kurzů Nordic Sports krom „domácího stříbra“ ve vzdělávání kurzu Nordic walker I., je aktuální také náš nejvyšší „diamantový“ kurz, instruktorský, který je jednou za rok a který začíná na konci dubna, IK 2023 je v kurzu – budeme brousit třeba i s vámi, pokud vás oslovujeme :). A rozběhly se také pravidelné jarní kondiční lekce pro začátečníky i pokročilé v nordic walking.
  • Další pestrá nabídka programů v nordic walking je od našich instruktorů Nordic Walking Point: Šlapte jarní přírodou pravidelně – udělá vám to dobře na těle i na duchu. Kuk do kalendáře vypsaných jarních akcí instruktorů NWP.
  • Blog – Fejeton o hůlkách od Lenky Kapralčíkové
  • Novinka na webu Nordic sports = celé hlavní menu vč speciální stránky DOTAZY (často kladené otázky či taky někdo zná více pod zkratkou FAQ – frequently asked questions), kde najdete odpovědi na vaše nejčastější dotazy ohledně nordic walking, nordic runinng, holí, doplňků, kurzů, instruktorů, sítě Nordic Walking Point (NWP), objednávek.
  • Výzva i kroky: Jak se stát instruktorem NWP a kdo je instruktor nordic walking – jak jej poznáte?
Vše přehledně a čtivě najdete v přiloženém souboru časopisového on-line formátu PDF, klik >newsletter jarní<, kde se vše přehledně ukáže. Přejeme veselé a užitečné čtení!
Za tým instruktorů Nordic Walking Point
Miroslav Mira