Koronavirus a naše služby

Přátelé, vážení klienti,

vzhledem k aktuálnímu dění přerušujeme se svými kolegy a instruktory Nordic walking point právě běžící skupinové kurzy nordic walking a odkládáme všechny březnové kurzy, nejdříve na druhou půlku dubna.

  1. Nové termíny vč. posunutí instruktorského kurzu Instruktor kondiční chůze – nordic walking, IK 2020
  2. Individuální poradenství, lekce, konzultace budeme provozovat po zrušení omezení v pohybu  a stavu nouze vládou ČR.
  3. Prodej holí pro nordic walking, running a doplňků funguje dál, on-line eshop Nordic sports. A doufáme, že vám tak budem moci i nadále doručovat hole se kterými můžete strávit ozdravný čas v přírodě, lese.  Osobní prodej po ukončení “domácí karantény”, vždy po tel. domluvě.

Do všech kurzů se můžete hlásit a místa si rezervovat. Na registrované emailové adresy budeme zasílat včas informace s ohledem na vývoj situace a fakturace bude probíhat určitě poté, co budeme mít 100% jistotu, že kurzy opravdu otevřeme.

Přejeme vám, ať využijte těchto zvláštních dní k něčemu užitečnému a nezapomenete o sebe pečovat s respektem a ohleduplností k ostatním:

  • dopřejete si čas – na sebe i blízké, přestávky znamenají delší a lepší výkony (nejen ve sportu)
  • udělejte to, co už dlouho odkládáte (např. úklid v počítači (vyberete nej rodinné fotky z min. roku), proberete skříně, půdy, sklepy, garáže, a cokoliv co už douho čekalo na vás)
  • buďte v blízkosti svých rodin a dětí (i když nám ta domácí škola může přinést…velké poznatky, možná i nervy a taky veselí, ale na co  se v životě nejvíc vzpomíná?…na to co nenaplánujeme a zvládneme 🙂
  • nezanedbávejte ani teď pohyb na čerstvém vzduchu z avašimi humny, v lese

Kdo ví, možná právě v těchto dnech dokážete najít čas ke změnám a podaří se vám nastartovat novým směrem. NAPSALI JSME PRO VÁS INSPIRACI V BLOGU – NORDIC POTENCIÁL.

Opatrujte sebe i své blízké a budeme se těšit na další společná setkávání.

 Miroslav Mira

za tým Nordic sports a instruktory Nordic walking point