Nabídka kurzů Nordic Walking & Nordic Running

Promenada-an-zkouskuKurz je setkáním lidí, kteří mají společný cíl a to má “hybnou sílu”!

Intenzivní a přitom dostatečný časový prostor k výuce, komplexnímu sdělení k tématu, opakování naučeného a individuální zpětné vazbě. Práce ve skupině víc baví, motivuje, inspiruje a přináší více úhlů pohledu – tak můžeme lépe poznat sebe a své možnosti. Skupina přináší témata, zkušenosti a příběhy, kterými se můžeme obohatit. Znalost správné techniky Severské chůze – Nordic Walking, běhu s holemi – Nordic Running, je „klíčem“ k přínosům těchto novodobě funkčních kondičních aktivit.

 TYPY KURZU

Pro začátek

 • Nordic walker I. – kvalitní základ pro vlastní užití a zároveň “vstupenka” do dalších stupňů vzdělávání v Nordic walking. Nejoblíbenější a nejefektnější formát kurzu.
 • Nordic walker – MINI – seznámení se s Nordic Walking.
 • Nordic runner – MINI – seznámení se s Nordic Running. Prezentace se připravuje.
 • Nordic Runner speciál – odborně vedený s fyzioterapeutem a specialistou na trénink s holemi. Dozvíte a vyzkoušíte si potřebné pro bezpečné dlouhodobé běhání.
 • Nordic stretching – MINI – seznámení se s Nordic Stretching. Prezentace se připravuje.

Pro pokročilé

 • Nordic Walker/Nordic Runner – ReFRESH I. a II. – kurz, který Vás posune zase o kousek dál!
 • Nordic walking GYM – kurz přinášející funkční cvičení na zpevnění jádra (Core) těla a posílení trupu, paží zad (pevná záda, která podrží) a Nordic walking v jednom. Pro kohokoliv jednotlivce i cvičitele.
 • Nordic Walker – Průvodce – pro ty, co chtějí předávat Nordic Walking druhým,  (ať už pro své blízké nebo vést lekce, cvičení, tréninky, akce pro skupiny) a ještě nenašly prostor pro instruktorský kurz.
 • Instruktor Nordic Walking – s akreditací MŠMTkterý Vám dá potřebné pro to stát se úspěšným a žádaným instruktorem nordic walking a třeba i něco víc.

Pro fajnšmekry a specialisty

Pro firmy

Chcete se přihlásit na kurz?

 1. Vyberte si kurz v našem kalendáři a přihlaste se pomocí přihlašovacího formuláře.
 2. Obratem vám odpovíme a potrvdíme, je-li na kurzu místo.
 3. Po potvrzení vašeho místa na kurzu vám zašleme fakturu.
 4. Po zaplacení faktury Vám zašleme pozvánku s informacemi ke kurzu.

Těšíme se na setkání s Vámi.