Kurz pro firmu

Motto: „Svěží tělo a mysl dává v práci smysl“16.5.2013 Pavlov, Kaps, OL radnice 002.

Program Nordic Walking může být dobrým osvěžením v pracovním nasazení. Navíc je získaná dovednost pohybu s holemi přidanou hodnotou – darem, který zůstává účastníkům i po skončení programu. Toto „protažení na čerstvém vzduchu“ může přinést nejen okamžité nabrání sil do další práce, ale i podpořit dlouhodobý zájem o své zdraví a dobrou kondici Vás i vašeho týmu. Navíc během chůze v přírodě se lidé uvolní a témata přirozeně plynou (např. skvělá metoda pro brainstroming nebo schůzku).

Nordic Walking program umíme ušít  „na míru“, může být součástí firemních akcí (interních setkání, vzdělávání, konferencí) nebo jako součást benefitů firmy pro své lidi (podpora zdraví, kondice a dlouhodobého zájmu o pohyb). Délka programu dle potřeby. Pracujeme s malými skupinami pro udržení osobního přístupu. Navíc hole pro Nordic Walking mohou být pro Vaše lidi jako dárek.

Zdravý a spokojený člověk = zdravá a dlouhodobě prosperující firma.

A když se bude zamýšlet proč právě s námi, přečtěte si něco o nás.)

Díky za vaše ozvání,

Za tým Nordic sports,

Miroslav Mira, zakladatel severské chůze – Nordic Walking v ČR.

ps.  Máme za sebou programy pro firmy a organizace (např. KAPS – Kariérový a personální servis, s.r.o., Heineken Česká republika, a.s., Česká spořitelna a.s., Fresenius Medical Care Česká republika spol. s r.o., Slovenský plynárenský průmysl a.s., Lázně Bohdaneč a.s.,Prázdninová škola Lipnice o.s., Středisko volného času Lužánky atd.).