Nabídka lekcí Nordic Walking

3-v-odpichu-jaro-brezen-2013Správná technika Nordic Walking je „klíčem“ k přínosům této novodobé kondiční aktivity.

Lekce trvají krátce (od 45min do 2hod) a přináší základní dovedností nebo pravidelný a motivující trénink.  Společně to víc baví, přináší inspiraci k cvičení a důvod se opět setkat.

Individuální lekce

Pro ty z vás, kteří chtějí individuální péči a trénovat ve vámi vybraném čase. Délka trvání obvykle 1,5hod, ceník zde. Vhodné pro pro ty z vás, kteří se nemohou nebo nechtějí zúčastňovat skupinových lekcí či kurzů. Společně si dohodneme čas, který Vám bude vyhovovat. Kontaktujte nás.

U Vás

Lekce, které je možné uskutečnit u Vás, na vašich stezkách tam, kde bydlíte či si přejete, aby lekce proběhla. Kontaktujte nás a domluvíme se na lekci, programu pro Vás, pro Vaši společnost, klienty atd.

Skupinové lekce: jaro, podzim najdete v kalendáři akcí

Lekce ve společnosti (od 4/6 do cca 8/12 lidí), kdy lekce má i společenský rozměr. Máme lekce pro všechny, pro začátečníky – vyukové, pro pokročilé – kondiční, pro experty – dovednostní, a specialitky jako např. „ranní start“ pro všechny – kondičně – motivační.

 Dobré důvody k lekci

  • Dostane se Vám zpětné vazby šité „na míru“ pro Vás
  • Opakování Vám dodá jistotu a možnost se učit nové
  • Zkušený instruktor Vám bude příkladem, zdrojem informací a inspirací pro váš rozvoj (máte možnost se ptát, co Vás zajímá a kam byste chtěli směřovat)
  • Setkání se stejně naladěnými lidmi Vám dodá chuť se pravidelně hýbat (což teprve reálně přináší ovoce ve formě dobrého pocitu ze sebe sama a radosti z vlastní aktivity)
  • Skupina baví, nabízí širší možnosti cvičení, přináší výzvy a uspokojení ze zvládnutého a důvod se opět setkat

Dobré rady – než se vypravíte na lekci

Vypravte se tzv. „na lehko“ bez tašek a baťůžků (cennosti jako prstýnky, hodinky atd.) nechte doma. Jako byste šli chodit, běhat, na kolo, na běžky… podle roční doby a aktuálního počasí. Vemte si sebou sportovní obuv (měkké nízké boty – na chůzi či na běhání), oblečení na pohyb venku (oděv, který dýchá a udržuje tělo v teple – doporučujeme funkční prádlo ve dvou vrstvách (triko a mikinu) na něj lehkou vrchní vrstvu, bundu větrovku, která nepropouští vítr (např. windstoper). Podle počasí i čelenku či jinou pokrývku hlavy. Důležité před kondiční lekcí se prosím přihlašte na vstupní lekci, kde se naučíme základům severské chůze. Na lekci se přihlašte přes přihlašovací formulář, který najdete u dané lekce v rozpisu lekcí. V případě, že se nebudete moci dostavit nám vždy co nejdříve dejte vědět sms zprávou či zavoláním. Děkujeme.