Lekce Nordic babywalking

IMG_3560

Správná technika Nordic Walking je „klíčem“ k přínosům této novodobé kondiční aktivity.

Pohybová aktivita v přírodě, u které si děti pospí v šátku či ergonomickém nosítku a maminky rozhýbou horní i dolní polovinu těla.

Nordic Walking krásně uvolňuje přetížené svalstvo krční a bederní páteře, rozhýbává hrudní páteř a tím obnovuje správné pohybové stereotypy.

Pro naši aktuální nabídku lekcí severské chůze sledujte rozpis lekcí.

Délka lekce je 1 hod.

Po jejím ukončení je možné využít hřiště či travnaté hřiště k pikniku (v případě hezkého počasí) nebo místnost s možností ohřátí příkrmu či uvaření čaje.

Dobré důvody k lekci

  • Dostane se Vám zpětné vazby šité „na míru“ pro Vás
  • Opakování Vám dodá jistotu a možnost se učit nové
  • Zkušený instruktor Vám bude příkladem, zdrojem informací a inspirací pro váš rozvoj (máte možnost se ptát, co Vás zajímá a kam byste chtěli směřovat)
  • Setkání se stejně naladěnými lidmi Vám dodá chuť se pravidelně hýbat (což teprve reálně přináší ovoce ve formě dobrého pocitu ze sebe sama a radosti z vlastní aktivity)
  • Skupina baví, nabízí širší možnosti cvičení, přináší výzvy a uspokojení ze zvládnutého a důvod se opět setkat

Dobré rady – než se vypravíte na lekci

Vypravte se tzv. „na lehko“ bez tašek a baťůžků (cennosti jako prstýnky, hodinky atd.) nechte doma. Jako byste šli chodit, běhat, na kolo, na běžky… podle roční doby a aktuálního počasí. Vemte si s sebou sportovní obuv (měkké nízké boty – na chůzi či na běhání), oblečení na pohyb venku (oděv, který dýchá a udržuje tělo v teple – doporučujeme funkční prádlo ve dvou vrstvách (triko a mikinu) na něj lehkou vrchní vrstvu, bundu větrovku, která nepropouští vítr. Podle počasí i čelenku či jinou pokrývku hlavy. Na lekci se přihlašte přes přihlašovací formulář, který najdete u dané lekce v rozpisu lekcí. V případě, že se nebudete moci dostavit nám vždy co nejdříve dejte vědět sms zprávou či zavoláním. Děkujeme.