Nordic Running kurzy – 2 běží a 1 platí

Nordic runningNordic Running kurzy letí

Díky nové vlně zájmu o běhání se speciálními ultra lehkými holemi, Nordic Running, jsme pro Vás připravili specializovaný kurz – Nordic Runnnig speciál.

Je to pro každého, kdo rád běhá či běh je součástí jeho tréninku. Bude to aktivní, praktický den, kde se dozvíte a vyzkoušíte bezpečně vše potřebné, abyste mohli tento pohyb přibrat do své pohybové mozaiky. Budeme běhat (v různých terénech a s různým zatížením), cvičit (protahovat, posilovat s holemi), testovat (hole, techniky) a možná i diskutovat. Cílem je představit vám tento pohyb tak, abyste v něm našli vášeň i užitek.

Našimi kurzy vás bude provázet dvojice specialistů – jak instruktor na techniku běhu s holemi, tak specialista na bezpečné provedení – fyzioterapeut. Navíc si během kurzu budete moci otestovat a vyzkoušet různé hole a doplňky, vychytávky pro běh. Pro inspiraci zde video pro běžce.

Motto: „AKTIVNĚ, ŠETRNĚ A EFEKTIVNĚ“, tzn. běh s holemi dlohodobě a s radostí.

Na kurz Nordic Running se můžete přihlásit v kalendáři akcí a pozor na váš první Nordic Running kurz máme speciální nabídku – vemte s sebou spoluběžce a zaplatíte jen za jednoho! Bude se na vás těšit ostřílená dvojice týmu Nordic sports,

Michaela Kubínová – fyzioterapeutka, atletka a Miroslav Mira – hybatel Nordic sports