NORDIC WALKER hole GO a SPEED!

Nové hole naší značky NORDIC WALKER ve dvou modelech GO a SPEED!

  • NORDIC WALKER – SPEED RYCHLOST – šlapu!
  • NORDIC WALKER – GO Šlápni do toho!

NOVINKA na trhu, kterou pro Nordic sports vyrobila finská firma Start (po 12 letech spolupráce a společného vývoje), na základě vybraných vlastností modelu Corss a Spirit (běžecká konstrukce, 8 – 17mm konus tubusu, která skvěle řeší náraz/odraz a tím nejdůležitější vlastnosti nordic walking, running holí pevnost a pružnost). Z hlediska mechanických vlastností jedinečný produkt nordic walking holí na trhu. Jen vlastní zkušenost s těmito holemi řekne více.

Věříme, že tyto modely potěší nejen konstrukcí (špičkově postavené pro náraz a odraz), materiály (vychytané místa zátěže a vyvážené pro swing, let po odrazu), ale i osobním designem věnovaná přímo lidem, co se do pohybu s holemi „zamilovali“ a říkají si nordic walkeři 🙂

Kdo zná a má finské modely START Spirit, Cross (který u modelu GO je povýšen právě lepší konstrukcí ala Spirit, tím dává holím o třídu lepší vlastnosti ve své kategorii), tak ví od čeho se může odpíchnout. Hole si již brzy budete moci jistě vyzkoušet u naši instruktorů ze sítě NORDIC WALKING POINT. Oslovte je a informujte se.

Ať vám vám to šlape milí nordic walkeři!

Miroslav Mira

za Nordic sports