Naše stříbro

Sirpa-a-Mira-na-kopci-v-Helsinkach-zari-2010„Naše severské stříbro“ je označení pro originální produkty, které vznikly v naší „dílně“. Stříbro „kutáme“ z dlouholetých zkušeností při šíření a rozvoje severské chůze – Nordic Walking v České republice a na Slovensku, které jsou stavěny na základech z mezinárodních kurzů a setkání.

Mira & Finsko

Pobyt Miroslava Miry v roce 2003 ve Finsku a absolvování kurzů u zakladatelů Nordic Walking mělo a má klíčový otisk pro naše konání. Od té doby jsme vytvořili:

 • Systémy kurzů

  Základní, Pokročilý, Instruktorský a další kurzy, které Vám davají možnost se realizovat se severskou chůzí – Nordic Walking ať už pro osobní – pro radost z nového pohybu či profesní potřebu – stát se instruktorem.

 • Projekty

  Nordic Walking Point, jsou certifikovaná místa, kde se Vám dostane veškerého zázemí pro severskou chůzi – Nordic Walking, která jsou vybraná a jsou na nich lidé, kteří Vám poradí.
  Naučná & Nordic Walking stezka Zděchov, je důvod objevit krásný kout naší země a přitom se obohatit jak po stránce tělesné tak duševní – poznávací (stezka s deseti zastaveními v krajině, okruhem cca 10Km – je i kratší varianta, kde jsou sdělení o severské chůzi – Nordic Walking, cvičení s holemi a místopisné příběhy)

 • Programy

  Klinika Nordic Walking, je poradna pro ty z vás, kteří chtějí znát zda-li to s holemi dělají správně.
  Škola zad a Nordic Walking, vyzkoušená kombinace dvou metod cvičení, které se navzájem výborně doplňují a fungují.

 • Vzdělávání on-line

  Video osvěta, jsou motivační videa pro Vaši představu o severské chůzi – Nordic Walking a její možnostech.

 • Originální zdroje

  Spolupráce se zakladatelkou Nordic Walking Sirpou Arvonen a organizací Suomen Latu, Finsko, které jsou pramenem našeho poznání a stálou inspirací pro rozvoj.