Novinky v obchodě

Nové skládací hole a vaky pro Vás

T3 detail konce skladaciMáme nové hole, možná, že Vás překvapíme, když řekneme, že skladácí! Ano, stále zůstáváme zastánci holí jednodílných pro Nordic walking (a dynamické formy pohybu s nimi – Nordic running, cruising, trainning), o tom ať není pochyb! Reagujeme na vaše přání – s dospělými začínají chodit i děti, které rostou (navíc jsou relativně lehké a nevyžadují tolik nároků na pevnost těla hole jako dospělí). Uplatnění vidíme i u mláděže, ve školách. A samozřejmě jsou tu ti zvás, kteří více cestují a potřebují hole sbalit do kufru nebo je využívají spiše pro turistické objevování. Nove skládací hole tedy můžeme nabídnout pro děti, mládež a cestovatele!

Modely

  • T2 – skladací ze dvou dílů (vhodné pro mládež, doplněk půjčovny Nordic Walking Point)
  • T3 – skladací ze tří dílů (vhodné pro děti, cca od 6 let, mládež, cestovatele a doplněk půjčovny Nordic Walking Point)

Detaily rozměrů holí, jak ve složené tak plné délce a možnost objednání najdete v našem internetovém obchodě.

Druhou novinkou jsou vaky na hole, které jsme sami navrhovali! Doufáme, že vám budou dobrým společníkem, který vaše hole bude chránit a pohodlně si je budete nosit, kam třeba.

Nordic walking vaky

Typy vaků

  • Singl – pro jednotlivce, páry, rodiny či instruktory (vejde se do něj až 7 párů)
  • Týmový – vhodný pro instruktory či provozovatele Nordic walking pointů (vejde se do něj až 30 párů)

 

Detaily rozměrů vaků a možnost objednání najdete v našem internetovém obchodě.

 

Dále v našem severském obchůdku najdete nové osvědčené ledvinky i s kvalitní flaškou (nově Fox II v růžové) a máme dolněny zásoby všech typů cvič-gum a veškerého sortimentu Nordic walking holí. Na našich akcích všechny naše produkty získáte vždy za lepší ceny .)