Tým Nordic sports

Naše odborné vzdělání i zkušenosti z praxe nám pomáhají dělat práci na profesionální úrovní s mezinárodním přesahem. Působíme v oborech zdravého životního stylu, fitness, vzdělávání, fyzioterapie, které se vhodně doplňují a jsou dobrým předpokladem pro tvorbu zajímavých, fungujících pohybových programů a práci s lidmi.

Náš cíl

  • Inspirovat lidi k pohybu, nejlépe v přírodě.
  • Být nositeli toho nejlepšího ve sféře „Nordic Walking“.
  • Šířit dobré jméno a značku Nordic Walking Point!

Severskou chůzi – Nordic Walking chápeme jako jednu z mnoha možností v mozaice pohybových aktivit, kterou můžeme provozovat všechna roční období, v nejrůznejších terénech a věkových kategoriích. Chceme Vám přinášet nejnovější informace ze světa „nordic“ propojením s dalšími mezinárodními subjekty jako je například finská organizace Suomen Latu.

Motto

„Hýbejme se netradičně, ale užitečně“.

Vize

Stát se inspirující součásti vašeho života. Máme vizi, ve sféře „Nordic“ walking, která se pomalu stává skutečností:, že severská chůze – Nordic Walking, začíná být součástí každodenního života jako např. jízda na kole. Tento pohyb s holemi si vyšlapává místo v naší společnosti jako jedna z efektivních kondičních aktivit venku na čerstvém vzduchu.

Kdo souzní s naším přístupem a vizí je vítán do instruktorské základny. Kontaktujte nás nebo rovnou napište na info@nordicsports.cz.