SVĚTOVÁ PREMIÉRA – NORDIC KITING

Nordic Walking klinika 2014 je za námi!

  • Uskutečnila se na ní jedna malá světová premiéra „Nordic kiting“, tzn. Nordic running s padákem!
  • Zavítalo k nám cca 100 lidí
  • K dispozici byl tým 12 instruktorů z celé ČR
  • Lekce, výšlapy, cvič-gumy (Nordic walking gym) i běžecký speciál, Nordic running and training si našel své příznivce a my jsme za to moc rádi.
  • Představeny byly akce a programy Nordic sports a hlavně lidé, místa a fungování NORDIC WALKING POINT

Těší nás, že „chodící posilovna“ aneb cvič-gumy (Nordic walking gym) si krok sun krok nachází své příznivce i mezi cvičitely, kde je vidět jejich potenciál nejen pro instruktory Nordic walking, kteří hledají oživení pro své lekce.

Pro zajímavost odkud k nám lidé zavítali: jádro tvořili Brňáci, ovšem přijeli k nám lidé z celé České republiky, namátkou: Jihlava, Praha, Hradec Králové, Vyškov, Slavkov, Horní Libchavy, Ostrava, Velké Meziříčí, Veselí nad Moravou, Turnov, Tišnov, Kroměříž, Břeclav atd.

Váš zájem o Kliniku Nordic walking – setkání odborníků, zájemců i nadšenců (Nordic walking, running, training) a vůbec pohyb venku v přírodě nás těší a je motivací pro další naše akce.
  • Tedy za rok na viděnou?
  • Příjdete si vyzkoušet naše „speciály“, poladit techniku, vyšlápnout si v tempu, zatrénovat se zkušenými instruktory, konzultovat vybavení, poradit se z odborníky,  inspirovat se novinkami ve světě Nordic?
Pokud máte, můžete si poznačit do svý nových kalendářů 2015 (pokud nemáte zde tip na jedne originální od nás) datum 7.11. 2015 (první sobota v listopadu).
Děkujeme všem, kteří přišli, těm, kteří akci připravili a nebo ji podpořili.
Fotografie z programu najdete v naší fotogalerii.
A začíná zimní šlapání…tedy ne jen čas na horký čaj, ale také objevy zimní krajiny okolo nás, věřete, že příroda má furt, co člověku dát v každé roční době. Vyzkoušejte to a výjděte si na „kolečko“. Připravujeme pro vás zimní programy, již brzy v našem Kalendáři akcí.