Sněžnice

 

Chůze na sněžnicích je svobodný pohyb volným terénem v zimní krajině. Krása nepopsatelná. Chůze na sněžnicích má blízko k Nordic walking,  stále pohon „4×4“ takže to zvládne každý!

  • Sněžnice Vám mohou přinést chvíle radosti a těšení v čase kralování paní zimy. Dobrý důvod vyrazit za změnou prostředí na hory do přírody. Objevit nová místa v „zimním kabátě“, který přináší neopakovatelné obrazy a inspiraci nejen pro oko.
  • Pohyb na sněžnicích je vhodný pro všechny a doporučujeme zejména pro ty, co ještě neměli tu příležitost poznat zimní přírodu mimo stezky, stopy, sjezdovky…zvladnou to i děti a můžete zažít i sportovní výzvy.
  • Na začátku pomůže seznámení se s technikou chůze na sněžnicích, správné zapojení holí jako u Nordic walking.
  • Potřebujeme hlavně kvalitní a funkční sněžnice (chystáme k prodeji i zapůjčení na zimu 2019/20), správné hole se zimním kolečkem a ostatní vybavení už  nějak poskládáte z toho co máte doma (když ne poradíme či vybavíme:)

Pokud máte přání si sněžnice vyzkoušet, obraťte se na nás, rádi vám sněžnice zapůjčíme (chystáme nově půjčovnu na zimu 2023/24) či ušijeme program na míru (dle přání a dohody, vybereme vhodné místo, navolíme program podle náročnosti od ochutnávky přes delší přechody až po zimní táboření). Nabídky akcí na sněžnicích hledejte v kalendáři.

Chůze na sněžnicích přináší v zimní krajině neopakovatelné okamžiky, na které člověk vzpomíná celý život. A aspoň jednou za život to stojí za to zažít!