Jarní víkendovka s Nordic Walking a tématem SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

Datum konání: 19.05. - 21.05.2017
Čas začátku akce: 17:00
Čas konce akce: 14:00
Místo konání: Říčky v Orlických horách 233
Druh události: Akce

Kód akce: 170519-9684

Orlické hory a SPLĚNÍ PŘÁNÍchko-orlicky

„Snová zádumčivost hlubokých lesů v létě i mlžně přízračných hřebenů na podzim, jiskřivě bílé kvítky prvních sněženek a bledulek na Bukačce, pohoda podhorských vesniček a samot. Tajemná krása strmých údolí, barevné pokroucené siluety stařičkých buků v čase, trouchnivějící kmeny pod Komárem. Opuštěný, dávný život tušící kámen v louce, kde dříve stával dům, ves, osamělý strom u cesty, věčný a omšelý svatý na stráni, nepochopitelný a neuchopitelný genius loci těch míst… „

…tradiční „jarní odpich“ (JO), který jsme přesunuli díky aprílovému dubnu (museli bychom vytáhnout sněžnice, ale nálada je již jarní) NOVĚ do KVĚTNA. Díky časovému přesunu se uvolnilo několik míst, tak koho tato akce zaujme může se směle přihlásit (ze 2/3 jsme naplněni). 

Letošní jarní víkendovka bude v duchu poprvé a splněných přání. Našli jsme místo, kde jsme ještě nebyli a které nás láka objevit (nás už při průzkumech nadchlo).

Ano toto setkání bude také o nabrání energie hor, setkání lidí, kteří mají podobné zájmy a pohybu, cvičení s holemi, Nordic Walking (Running, Training). Dále o dobrém jídle, přírodě a atmosféře, kterou si vytvoříme. Víkend pro všechny, kteří se chtějí dobře bavit, poznávat krásy Orlických hor a třeba se i naučit něčemu novému. Čekají Vás přiměřené trasy Vaší kondici (možnost výběru délky tras), cílená protahovací, posilovací a funkční cvičení a třeba i … kdo ví, co objevného?

Pobyt je vhodný pro každého, ať už pro začínající „hůlkaře“ (i ty, co to ještě nezkusili), tak pro Nordic „draky“, co se prohání po lesích a polích téměř denně. Každý si najde to své a v programu si jistě vybere.

Cena: 2.690,-Kč/osobu  (2.490,-Kč pro členy Nordic Klubu)

Cena zahrnuje program a práci instruktorů, průvodců po celou dobu pobytu, zapůjčení holí příp. dalších pomůcek. Dále jsou v ceně zahrnuty 2 noci s polopenzí ve 2-lůžkových pokojích příjemného a opečovaného Penzionu Pašta.

Jirka a Mira

Obec Říčky v Orlických horách leží na západním výběžku Orlických hor, dílem na výšinách, dílem v údolí a kotlinách, které zde vyhloubily početné potoky a potůčky. Od mnoha říček dostala svůj název také obec Říčky. Výběžky hor jsou pokryty jehličnatým lesem, který hlavně tvoří smrk, jedle a modřín, ale také buky, břízy a jeřáby, rovněž keříčky borůvek, malin a ostružin… (úryvek z kroniky obce Říčky založené 1. srpna 1915).

Na akci se hlaste, prosím, přes náš přihlašovací formulář, níže pod fotografiemi.

Těšíme se na Vás vaši průvodci víkendem,

Miroslav Mira a Jirka Tomášek

 

  Přihláška

  Kód akce, na kterou se hlásíte (kód je vždy uveden na stránce kurzu) (*)

  Kontaktní údaje

  Jméno (*)

  Adresa (*)

  Telefon (*)

  Email (*)

  Fakturační adresa

  Fakturační adresa (vyplňujte jen pokud je jiná než kontaktní)

  Praktické info

  Hůlky na Nordic Walking:

  Výška postavy:

  cm

  Váš věk:

  let

  Jaký je Váš současný zdravotní stav?

  Kolik hodin týdně sportujete?

  Odkud a jak přijedete?

  Prostor pro vaše poznámky:

  Potvrzením následující políčka souhlasíte se storno podmínkami

  Pokud se Vám formulář nepodařilo odeslat pošlete přihlášku emailem. Děkujeme.