Fotocesta k nám

MHD – pěšky

Popis cesty ze zastávky Haškova (na Lesné pod Billou): centrum Maják, kde sídlíme, se nachází cca 300m od této zastávky autobusů (Č.46,57). Vydáte se „směr na sever“ (nad Billu po asfaltovém chodníku), kde uvidíte 3 vysoké výškové (14 patrové) domy, které minete a na konci cesty je velká zelená brána. Pozor! před bránou vede cesta k zde sídlícím firmám, která bývá přes den rušná, buďte bdělí a vstupte dál. Vstup k nám je z boku budovy (přímo naproti vstupní brány), na zdi budovy uvidíte našel logo Nordic sports.

Autem

Z Brna se vydejte směr Lesná, na Okružní ulici (ta objíždí celou čtvrť Lesná) a dále směrem ven z Brna po ulici Dusíkova, směr Soběšice. Před vyjetím z Brna (nesmíte z Brna ven!) po pravé i levé straně uvidíte autobusovou zastávku a za nimi je poslední odbočka vlevo (slepá ulice, firemní zóna), kde pojedete podél betonové zdi (nově natřené na bílo se zeleným plotem) a po cca 200m vpravo, zelená brána a na zdi naše logo.

Do Brna ze severu – od Vranova, Útěchova, Soběšic. Při sjezdu kopečku do Brna, cca 50m za cedulí „BRNO město“, zahnete doprava – za vstupní branou prům. areálu (slepá ulice, na jejím konci po pravé straně se nachází Maják – žlutá budova, z boku uvidíte naše loga a značení Nordic sports).

Budova Nordic Sports na Google Street View