Nordic Walker I. Brno 15.4. 2023

Historický kurz nordic walking – Nordic walker I., kdy bylo po dlouhé době (ani si nevzpomínáme, kdy naposledy, zda-li vůbec 🙂 na kurzu více mužů než žen! Chlapi se pochlapili a všichni věděli, kde jsou a co chtějí, krása! Činili se s chutí uměli do toho šlápnout, cvičit a bavit se. Díky za vás! Dámy byly krásné i šikovné jako vždycky.)

Tedy dalších 7 nordic walkerů se zrodilo v Nordic sports, v Brně s instruktory sítě Nordic Walking Point. Díky všem a obzvláště vedoucí instruktorce kurzu, fyzioterapeutce z Havířova Mirce Chromiakové se kterou jsem kurz společně vedly. Byl to velmi veselý den, plný humoru, akce, cvičení, lesa, louky, zábavy, diskuzí a setkání. Kiitos! 7 nadšenců nordic walkingu z Litoměřic, Rájce-Jestřebí, Přerova, Velkého Meziříčí, Klobouk u Brna, Zlína.

Tento kurz je prvním krokem v seznámení se s nordic walking jako efektivní a příjemnou kondiční aktivitou. Kurz vám dá vše potřebné, abyste věděli, uměli a mohli bezpečně nordic walking provozovat.  Je to také dobrý základ pro pokračování v sebevzdělávání spojeného s pohybem, který může přes kurz Nordic walker II. – Průvodce pokračovat až do rekvalifikačního kurzu Instruktor Nordic Walking, kurzy najdete v kalendáři akcí.